Daruşşafaka Doğuş - Real Madrid Basketbol Biletleri

Volkswagen Arena, İstanbul

26 Nisan 2017 Çarşamba, 21:00

past event
Bu etkinlik geçmiştir, üzgünüz.

Benzer kategorideki diğer etkinliklere
göz atabilirsiniz.


Benzer Etkinlikler

Darüşşafaka Doğuş - Real Madrid Basketbol biletleri satın almak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Bu yıl tarihinde bir ilki gerçekleştiren Darüşşafaka Doğuş, Euroleague grup etabında verdiği muhteşem mücadele ile beraber Çeyrek Finale adını yazdırdı! Çeyrek final eşleşmeleri 3. Ayak için siz de yerinizi ayırtmak ve Dünyaca ünlü yıldızları canlı bir şekilde izlemek ister misiniz? 26 Nisan 2017 – 21.00’da oynanacak bu kritik müsabakaya dahil olabilir, takımınızın marşlarını hep bir ağızdan söyleme olanaklarına sahip olabilirsiniz. Darüşşafaka Doğuş - Real Madrid Basketbol biletleri satın alma noktasında sizlere kolaylık sağlayan Yesbilet uygulaması, “ya tamam, ya devam” mücadelesinde Darüşşafaka Doğuş taraftarlarına Volkswagen Arena’yı tıka basa doldurma imkanları veriyor!

Darüşşafaka Doğuş - Real Madrid Basketbol biletlerini Yesbilet’ten almak!

Yesbilet uygulaması üzerinden Darüşşafaka Doğuş-Real Madrid maç biletleri satın almak oldukça kolay! Her yıl binlerce basketbol severin basit adımlarla maç bileti satın almasına öncülük eden Yesbilet, sizlere en kısa sürede tribünde ki yerinizi ayırtma şansları sağlıyor;

  • “Darüşşafaka Doğuş-Real Madrid maç biletleri” kategorisine girişinizi yapın.
  • Buradan Volkswagen Arena oturma düzenine göre tribün / koltuk seçimlerinizi tamamlayın.
  • Sisteme üyelikle giriş yapın veya sıfırdan bir üyelik oluşturun.
  • Kredi kartı ile ödeme yöntemini seçin ve ödemenizi tamamlayın.

Ödeme tamamlandıktan hemen sonra satıcı sizlerden adres bilgisi talep eder, biletleri en kısa sürede tarafınıza ulaştırır. Sizlerden gelen ödemeleri kendi havuzunda tutan Yesbilet, Darüşşafaka Doğuş-Real Madrid maç biletleri tarafınıza ulaştığı an itibariyle vereceğiniz “onay” dahilinde, ödemeyi satıcıya transfer eder.

Darüşşafaka Doğuş - Real Madrid Basketbol bileti fiyatları!

Volkswagen Arena oturma düzenine göre belirlenmiş olan Darüşşafaka Doğuş - Real Madrid Basketbol bileti fiyatlarına göz atabilirsiniz. Her maç için özel bir fiyat tarifesi uygulayan satıcılar, bu rekabet sebebiyle alıcıların daha uygun fiyatlardan maçta ki yerini ayırtmalarına kolaylık sağlamaktadır. Basit adımlarla Darüşşafaka Doğuş-Real Madrid maç bilet fiyatı araştırmalarını yapabilir, yerinizi garanti altında tutarak takımınızı 4 periyot boyunca destekleme şansına erişebilirsiniz. Yesbilet, binlerce taraftarın ortak tercihi olup, Sıfır Risk Sistemi uygulamasını ilk kez sunan maç bilet satış platformudur.