28 Nisan 2017 – 21.00’da oynanacak Darüşşafaka – Real Madrid Euroleague Çeyrek Final 4. Ayak mücadelesinde yerinizi ayırttınız mı? Volkswagen Arena, tarihinde ilk defa bu kadar önemli bir maça tanıklık ediyor! Bu sene Play-Off mücadelelerine 3 takım ile kalmayı başaran Türkiye temsilcileri, Final Four’a adını yazdırabilmek adına taraftar desteğini arkasında bekliyor! Hemen siz de Yesbilet’ten Darüşşafaka – Real Madrid maç biletleri satın alabilir, dünyaca ünlü yıldızları canlı bir şekilde izleme şanslarına sahip olabilirsiniz. David Blatt yönetiminde bu sezon harika işler yapan Darüşşafaka Doğuş, maça Adrien Moerman, Ender Arslan, Marus Slaughter, Luke Harangody gibi önemli yıldızları ile çıkacak! Karşısında Pablo Laso idaresinde olan Dontaye Draper, Jeffery Taylor, Jonas Maciulis, Othello Hunter, Rugy Fernandez’li Real Madrid yer alıyor!

 Yesbilet’ten Darüşşafaka – Real Madrid basketbol biletlerini nasıl alırım?

Yesbilet’ten Darüşşafaka-Real Madrid maç biletleri satın almak oldukça kolay! Final Four için önemli bir maç olan bu kritik müsabaka için siz de basit birkaç adım ile beraber yerinizi ayırtma şanslarına ulaşabilirsiniz. En kolay yöntemler dahilinde maç biletinizi satın almak için;

  • “Darüşşafaka-Real Madrid maç biletleri” kategorisine giriş yapın.
  • Buradan Volkswagen Arena oturma düzenine göre tribün seçimlerinizi tamamlayın.
  • Koltuk seçimlerinizi işaretleyin.
  • Sisteme üyeliğinizle giriş yapın veya sıfırdan bir üyelik oluşturun.
  • Kredi kartı ile ödemenizi tamamlayın.

Darüşşafaka-Real Madrid maç biletleri ödemenizi ilk etapta kendi havuzunda tutan Yesbilet, maç biletleri “hızlı kargo” imkanıyla tarafınıza ulaştıktan hemen sonra ödemeleri satıcıya aktarmaktadır. Bu sayede sorunsuzca maç biletlerinizi temin almanız ve bu kritik müsabakada takımınızın yanında olmanız oldukça kolay!

Darüşşafaka – Real Madrid basketbol bileti fiyatları!

Darüşşafaka-Real Madrid maç bileti fiyatları konusunda bir tercih belirlemek için hemen Volkswagen Arena’da yer alan koltuk düzenlerine göre seçim yapabilirsiniz. Bu sayede her bütçeye hitap eden maç biletlerini temin almanız ve aynı zamanda yerinizi garanti altında tutmanız adına buradayız! Darüşşafaka Doğuş taraftarına hem ligde, hem de Avrupa’da bu yıl pek çok kolaylık sunan Yesbilet; avantajları doğrudan tarafınıza ulaştırmak için “uygun fiyat” prensibinden şaşmamaktadır. 

Kategoriler: Genel

0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir