Cem Yılmaz, 2013’de çıkardığı CM101MMXI Fundamentals adlı tek kişilik gösterisinin ardından sevenlerini tekrar kahkakaya boğmaya geliyor! Yeni gösterisi CMYLMZ Diamond – Elite – Platinum – Plus ile sonunda sahnelere dönen Cem Yılmaz, esprileriyle yine çok güldürecek. CMYLMZ Diamond – Elite – Platinum – Plus biletleri en ucuz fiyatlara Yesbilet’de! Yesbilet aracılığıyla en ucuz fiyata biletini al, bu eğlenceli geceyi kaçırma!

Cem Yılmaz’ın 2019 Stand-up Show Biletlerini güvenle satın al

Biletiniz Yesbilet güvencesindedir. Ödemeniz havuz hesabımızda tutulup, satıcı size biletleri teslim ettikten ve etkinlik tarihi geçtikten sonra ödemesini alacaktır. Biletleriniz %100 güvenlidir.

Karikatüre olan yeteneği ile üniversite yıllarında Leman isimli mizah dergisinde çalışmaya başlayan Cem Yılmaz, ilk gösterisini Leman Kültür Merkezi’nde gerçekleştirdi. Daha sonra ise Beşiktaş Kültür Merkezi’nde gösteriler yapmaya başlayarak günümüze kadar 4.000 den fazla kez sahneye çıktı. 1998’de Her Şey Çok Güzel Olacak filmiyle sinema sektörüne adım atan Cem Yılmaz, daha sonra G.O.R.A, A.R.O.G, Hokkabaz, Yahşi Batı, Av Mevsimi, Pek Yakında, Son Umut, Ali Baba ve 7 Cüceler, İftarlık Gazoz, Arif v 216 adlı filmlerde hem yapımcılık hem de oyunculuk rollerini üstlendi. Milenyum, Bir Tat Bir Doku, CMYLMZ, CM101MMXI Fundamentals gibi stand-up gösterileri yaptı. Eski gösterilerinden icat çıkarmayan Graham Bell, beyni yok fikri var, uçak alan Cem Yılmaz, Faruk Eczanesi, baldıza sarkarken gibi nice esprileri kalıcı hale getirmiş olan Cem Yılmaz, yine bu gösterisiyle hafızalara kazınacak. Eğer bu gecede sen de yer almak istiyorsan, biletini en uygun fiyata Yesbilet’ten al, bu kahkaha dolu gösteriyi kaçırma!

Yesbilet üzerinden CMYLMZ Diamond – Elite – Platinum – Plus 2019 biletlerini nasıl alırım?

Yesbilet uygulaması sayesinde uygun fiyatlara biletinizi satın alabilirsiniz. Basit birkaç adımla beraber CMYLMZ Diamond – Elite – Platinum – Plus biletine sahip olmanız mümkün!

  • Hemen “CMYLMZ Diamond – Elite – Platinum – Plus biletleri” etkinliğine giriş yapın.
  • Buradan kategori ve koltuk seçimlerinizi tamamlayın.
  • Daha önce Yesbilet altyapısından bilet satın almadıysanız bir üyelik oluşturun.
  • Kredi kartı ile ödeme yöntemini seçin.
  • Ödemenizi tamamlayın.

Yesbilet üzerinden alınan biletlerin tutarı havuzda tutulmaktadır. Alıcıya biletin güvenli bir şekilde ulaşması ve olumlu dönüş yapılması sonrasında tutar satıcıya aktarılmaktadır. Bu sayede alıcı ve satıcı için de güvenli bir alışveriş ortamı sunulmaktadır. Binlerce sporsevere hizmet veren Yesbilet ile güvenli bir şekilde biletinizi alarak takımınızın yanında yer alabilirsiniz.


0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir