Camel Konser Biletleri

Zorlu PSM, İstanbul

22 Mayıs 2018 Salı, 19:00

past event
Bu etkinlik geçmiştir, üzgünüz.

Benzer kategorideki diğer etkinliklere
göz atabilirsiniz.


Benzer Etkinlikler

past event

Oscar and the Wolf İstanbul

Burc Beach

22 Haziran Cumartesi 22:00

1971 yılında kurulan Rock grubu Camel, Dünya genelinde yakaladığı popülerlikle her sene kitlelere yurtdışı turları ile en yeni albümlerini duyuruyor. 22 Mayıs 2018 tarihinde Zorlu PSM’de sahneye çıkacak Camel’i canlı bir şekilde dinleme ve şarkılarına eşlik etmek ister misiniz? Camel konser biletleri satın almanız ve hesaplı fiyatlardan etkinlikte ki yerinizi garanti altında tutarak, eşsiz bir hizmet olanağından faydalanabilmeniz adına buradayız. Bir tıkla biletinizi satın alın, Yesbilet güvencesi ile etkinliğin keyfini sürün.

Binlerce Kişi Camel Etkinliği İçin Bilet Satın Alıyor!

Camel konser bileti fiyatlarını araştırmak ve bütçenize uygun kategorilerden satın alımları gerçekleştirmek adına bir tıkla sisteme üye olabilirsiniz. Yesbilet, sizler için en iyi fiyat dengesini sağlar ve kullanıcılarına cazip fiyatlandırmalardan biletleri tedarik etmesini amaçlar. Dünyaca ünlü Rock grubu senede 1 defa düzenlediği Türkiye turnesiyle on binlere sesini ve yeni albümlerini duyuruyor. Siz de Camel konser bilet fiyatları kıyaslamalarını yapabilir, etkinlik için en uygun bileti satın alabilirsiniz.

Camel Konser Biletlerini Yesbilet’ten Almak

Yesbilet güvencesiyle Camel konser biletleri satın almak ve yerinizi garanti altında tutmak gayet kolay! Hemen alt kısımda yer alan adımları izleyin, biletinizi tedarik ederek etkinliği binlerce kişiyle dinleme şölenine katılın.

  • Camel Konser biletleri kategorisini açın.
  • Burada yer alan müsait koltuk, blok ve tribün seçimlerini yapın.
  • Yesbilet’e üye girişi gerçekleştirin.
  • Kredi kartı ile ödeme sayfasına geçin.
  • Ödemenizi tamamlayın.

Camel konser biletleri ödemeleriniz ilk etapta Yesbilet havuzunda tutulur. Biletler e-bilet veya hızlı kargo formatıyla tarafınıza ulaştırılır. Etkinlikten sonra ki ilk iş gününde ödemeler havuzdan çıkartılır ve satıcıya aktarılır. Bu sayede ne etkinlik öncesi, ne etkinlik sırasında, ne de etkinlik sonrasında en ufak bir risk durumu söz konusu olmadan izleme imkanlarına sahip olabilirsiniz. Hemen biletlerinizi satın almak ve birbirinden güzel dakikaları canlı bir şekilde yaşamak açısından Yesbilet üyesi olabilirsiniz. Dünyaca ünlü grupları ve şarkıcıların etkinlikleri için bilet stokları ayıran platform, bu sayede on binlerce Türk izleyicisine şölen havası oluşturmaktadır.

Konser Biletleri

Oscar and the Wolf İstanbul

Burc Beach,İstanbul

22 Haziran Cumartesi 22:00