Çağla Büyükakçay - Maria Sharapova Star Series Tenis Biletleri

Sinan Erdem Spor Salonu, İstanbul

26 Kasım 2017 Pazar, 14:00

past event
Bu etkinlik geçmiştir, üzgünüz.

Benzer kategorideki diğer etkinliklere
göz atabilirsiniz.


Benzer Etkinlikler

Yesbilet, her branşa özel olarak maç biletleri satışına devam ediyor! Tüm bütçelere hitap eden kategoriler ve aynı zamanda Dünya genelinde yoğun rağbet gören maçları tarafınıza aktaran Yesbilet, son dönemlerin çok merak edilen maçı Çağla Büyükakçay - Maria Sharapova Tenis Biletleri için satışlarını son hız sürdürüyor! Türkiye’nin tenis alanında en büyük temsilcisi olan Çağla Büyükakçay, Dünya’nın en önemli tenisçileri arasında gösterilen Maria Sharapova’ya karşı! Gösteri maçında yerinizi ayırtmak ve TEB BNP Paribas Tennis Stars Series etkinliğinde yer alabilmek adına kategorilere göz atın!

Çağla Büyükakçay - Maria Sharapova Arasında Oynanacak Maça Yerinizi Ayırttınız Mı?

Çağla Büyükakçay - Maria Sharapova Tenis Biletleri fiyatlarına hala göz atmadıysanız ve stoklarla sınırlı olan maç biletlerine hemen erişmek istiyorsanız Yesbilet’i tercih edin. Bir dönem Dünya’nın 1 numarası olarak gösterilen Rus tenisçi Maria Sharapova, etkinlik kapsamında Türkiye’nin 1 numarası olan ve Avrupa’da yakaladığı başarı ivmesiyle Dünya genelinde ses getiren Çağla Büyükakçay’a karşı! Hemen Çağla Büyükakçay - Maria Sharapova Tenis Bilet fiyatı kıyaslamalarını yaparak, siz de maç biletinizi satın alma fırsatlarına sahip olabilirsiniz.

Yesbilet Üzerinden Çağla Büyükakçay - Maria Sharapova Tenis Biletleri Nasıl Alınır?

Yesbilet uygulaması kapsamında Sıfır Risk Sistemi ile Çağla Büyükakçay - Maria Sharapova Tenis Biletleri satın almak ve koltuğunuzu garanti altında tutmak ister misiniz? Muhteşem etkinliklerin sahne alacağı ve iki önemli tenisçinin birbiri ile kıyasıya rekabet gerçekleştireceği bu maç izleyenlere tam anlamıyla haz ve keyfi sunacak! Biletleri satın almak için;

  • Yesbilet’ten ‘Çağla Büyükakçay - Maria Sharapova Tenis Biletleri’ etkinliğine giriş yapın.
  • Buradan kategori, tribün ve koltuk seçimlerinizi gerçekleştirin.
  • Sisteme üye girişi yapın ya da yeni bir üyelik oluşturun.
  • Kredi kartı ile ödemenizi tamamlayın.

Ödemelerden sonra sisteme kayıtlı olan e-mail adresinize biletleriniz ‘e-bilet’ formatında gönderilecektir. Maç öncesi veya maç günü bu biletin çıktısını alarak rahatlıkla tribünlere giriş yapabilir ve en ufak bir risk oluşmadan yerinizi garanti altında tutabilirsiniz! Stoklar eriyor, acele edin!