Bursaspor - Göztepe Maç Biletleri

Bursaspor Timsah Arena, Bursa

18 Kasım 2017 Cumartesi, 14:00

past event
Bu etkinlik geçmiştir, üzgünüz.

Benzer kategorideki diğer etkinliklere
göz atabilirsiniz.


Benzer Etkinlikler

past event

Antalyaspor - Fenerbahçe

Antalya Stadyumu

24 Aralık Pazartesi 18:00

past event

Kasımpaşa - Beşiktaş

Recep Tayyip Erdoğan Stadyumu

22 Aralık Cumartesi 17:00

past event

Beşiktaş - Trabzonspor

Vodafone Park

16 Aralık Pazar 17:00

Göztepe, kendi sahasında bu yılın formsuz ekiplerinden Bursaspor’a konuk oluyor! Kadrosunda önemli bir derinlik oluşturan ve bu yıl Süper Lig’de ciddi çıkış yakalayan Göztepe, taraftarına tam anlamıyla kendisinden bekleneni yansıttı! Timsah Arena’da oynanacak bu kritik müsabaka için ortalama 1500 biletli Göztepe taraftarının maçta ki yerini alması bekleniyor! Yesbilet üzerinden Bursaspor – Göztepe maç biletleri satın alabilir, hesaplı fiyatlardan aldığınız biletler ile deplasman coşkusu yaşayabilirsiniz. Göztepe yönetimi, tüm lig müsabakalarına taraftarından tam destek, hep destek bekliyor!

Göztepe ile Adım Adım Şampiyonluğa!

Ligde aldığı üst üste 3 puanlar ile taraftarının gönlüne taht kuran Göztepe, adım adım şampiyonluğa doğru gidiyor! Hemen siz de Yesbilet üyesi olabilir, Bursaspor – Göztepe maç biletleri tedarik ederek takımınızın marşını hep bir ağızdan söyleyebilirsiniz. Maç biletlerini basit adımlarla satın alabilmek adına.

  • Yesbilet sistemine üye girişi yapın.
  • Buradan maç seçimini gerçekleştirin.
  • ‘deplasman tribünü’ seçiminizi yapın ve koltuk seçimlerini tamamlayın.
  • Kredi kartı ile ödeme sayfasına geçiş yapın.
  • Ödemenizi aktarın.

Ödemenin aktarıldığı an itibariyle Bursaspor – Göztepe maç biletleri Passolig kartınıza transfer edilecek! Ödemenin havuza düşmesiyle beraber yetkililer, satıcı ile iletişim kurar ve bu sayede sizlerin arasında bir köprü görevi görür. Var olan biletler anında tarafınıza transfer edilir, bu müsabakaya canlı şahitlik etmeniz sağlanır.

Türkiye’de Deplasman Yasağı Kuralı Kaldırıldı!

Geçtiğimiz dönemlerde ateşli taraftarların yoğunlukta olduğu takımlar için deplasman yasağı kuralı söz konusuydu. Özellikle Göztepe ve Bursaspor gibi önemli takımların taraftarları, bu gibi kritik maçlarda takımını yalnız bırakmamak açısından stadyumda ki yerini almaktadır. Siz de hemen Bursaspor – Göztepe maç bileti fiyatlarına göz atabilir, dilediğiniz maça ilişkin biletlerinizi tedarik etme fırsatına sahip olabilirsiniz. Fiyat analizlerini gözden geçirdiğiniz koltuklara göre seçiminizi belirlemek ve daha sonrasında basit adımlarla ödemeleri gerçekleştirmek yeterli olacaktır! Her bütçeye uygun maç bilet hizmeti sağlayan Yesbilet, binlerce spor severin haftalık olarak tuttukları takımın tribünlerine bilet satın almasına olanak tanımaktadır. Siz de tek tuşla Bursaspor – Göztepe maç biletleri satın alabilir, deplasmanda takımınızın arkasında durabilirsiniz! 

Süper Lig Maç Biletleri

Galatasaray - Bursaspor

Türk Telekom Stadyumu,İstanbul

19 Ekim Cuma 20:00

Göztepe - Beşiktaş

İzmir Bornova Stadyumu,İzmir

21 Ekim Pazar 19:30

Fenerbahçe - Ankaragücü

Ülker Stadyumu,İstanbul

28 Ekim Pazar 20:30