Spor Toto Süper Lig’e bomba gibi başlayıp, tüm çalışmalarını şampiyonluk için yapan Galatasaray, kritik Bursaspor deplasmanına konuk oluyor. Hemen siz de Galatasaray taraftarı olarak Yesbilet’ten Bursaspor – Galatasaray Maç Biletleri satın alabilir, takımınızı Timsah Arena’da yalnız bırakmayabilirsiniz.  

Bursaspor – Galatasaray Maç Bileti fiyatları!

Evinde Antalyaspor’u 5-0 gibi farklı bir skor ile mağlup eden Galatasaray, zirve yarışını sürdürüyor. Son dönemdeki mağlubiyetler ile alt sıralara gerileyen Bursaspor ise, taraftarının da desteğiyle Galatasaray’ı mağlup edip, ligde düşme potasından uzaklaşmak istiyor. Bursaspor – Galatasaray Maç Bileti fiyatlarına ulaşmak ve 45000 kişilik Timsah Arena’da yerinizi almak istiyorsanız, hemen siz de Yesbilet’ten tribün seçimlerinizi yapın. Ortalama 1500 kişi kadar Galatasaray taraftarının kabul edileceği bu kritik müsabaka, 17 Mart 2019 tarihinde saat 19.00’da oynanacak. Şampiyonluğu büyük ölçüde etkileyecek bu maçta siz de yerinizi ayırtmak ve takımınızı desteklemek ister misiniz? O halde hemen Bursaspor – Galatasaray Maç Bilet fiyatları araştırması yapabilir, takımınızı desteklemek için satın alım işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Yesbilet’ten Bursaspor – Galatasaray Maç Biletleri nasıl alınıyor?

Yesbilet, Dünya’nın her bölgesine maç bileti satın almak için kurulmuş, Türkiye’nin en güvenilir bilet satış platformudur. Galatasaray taraftarına hem iç saha, hem de deplasman maçlarında öncelik tanıyor, bu sayede takımınızın tam anlamıyla destekçisi olma fırsatları veriyor! Bursaspor – Galatasaray Maç Biletleri satın almak için şu adımları takip etmek gerekmektedir;

  • “Bursaspor – Galatasaray Maç Biletleri” bölümüne girişinizi yapın.
  • “deplasman tribünü” bölümünü işaretleyin ve koltuk seçiminizi yapın.
  • Bir üyelik oluşturun.
  • Kredi kartı ile ödeme yöntemlerini seçin.
  • Ödemenizi tamamlayın.

Ödeme tamamlandıktan sonra Yesbilet, alıcı ve satıcı arasında kontak ortamı sağlamaktadır. Bu sayede Passolig kartınıza güvenle maç biletleri transfer edilmektedir. Sizlerin ödemesini ilk aşamada kendi havuzunda tutan Yesbilet, maç bileti tarafınıza transfer edildikten sonra ödemeyi satıcıya aktarmaktadır. Böylelikle herhangi bir risk olmadan takımınızı deplasman maçlarında dahi, uygun fiyata satın alınmış Bursaspor – Galatasaray Maç Biletleri ile desteklemek mümkündür.

 

Kategoriler: Genel

0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir