Bursaspor - Fenerbahçe Maç Biletleri

Bursaspor Timsah Arena, Bursa

08 Aralık 2017 Cuma, 20:00

past event
Bu etkinlik geçmiştir, üzgünüz.

Benzer kategorideki diğer etkinliklere
göz atabilirsiniz.


Benzer Etkinlikler

past event

Fenerbahçe - Kayserispor

Ülker Stadyumu

02 Eylül Pazar 20:00

past event

Göztepe - Fenerbahçe

İzmir Bornova Stadyumu

26 Ağustos Pazar 20:00

8 Aralık 2017 tarihinde 45000 kişilik Timsah Arena'ya konuk olacak Fenerbahçe, bu yıl ligin iddialı takımlarından Bursaspor ile karşı karşıya gelecek! Siz de Bursaspor – Fenerbahçe Maç Biletleri satın alarak, takımınızı zorlu Bursaspor maçında desteklemek ister misiniz? O halde hemen Yesbilet’e giriş yapabilir, uygun fiyatlar ile maç biletinizi temin edebilirsiniz! Aykut Kocaman yönetimindeki Fenerbahçe, bu zorlu maçta Roberto Soldado, Martin Skrtel, Mehmet Topal, Volkan Demirel gibi önemli kozları ile sahaya çıkmayı planlıyor. Bir diğer yanda ise Paul Le Guen yönetiminde olan Bursaspor, Emmanuel Badu, Aziz Behich, Emre Tasdemir, Pablo Batalla gibi önemli isimlerini sahaya sürecek!

Bursaspor – Fenerbahçe Maç Bileti fiyatları!

Bursaspor – Fenerbahçe Maç Bileti fiyatlarını öğrenmek ve maç biletinizi temin etmek adına Yesbilet’ten kategori seçiminizi yapabilirsiniz. Buradan kredi kartı ile ödeme yöntemini seçebilir, biletinizi en güvenli şekilde satın alabilirsiniz. Zorlu Bursaspor öncesi Fenerbahçe takımı, taraftar desteğini arkasında bekliyor! Ortalama 2000 civarı deplasman seyircisinin kabul edileceği maç öncesi siz de takımınızın marşlarını hep bir ağızdan söylemek, zorlu müsabakada takımınızın destekçisi olmak istiyorsanız Yesbilet uygulamasından bilet satın almayı ihmal etmeyin.

Yesbilet üzerinden Bursaspor – Fenerbahçe Maç Biletleri nasıl alınıyor?

Türkiye’de binlerce spor severi tek bir çatı altında toplayan ve güvenilir bilet transferlerini sağlayan Yesbilet, bu uygulamalar ile beraber siz değerli kullanıcıların üstün bir hizmet almasına öncelik tanımaktadır. Bu sayede Bursaspor – Fenerbahçe Maç Biletlerinizi birkaç adımda alabilirsiniz;

  • Kategori seçimlerinizi yapın.
  • Tribün ve koltuk seçimlerinizi tamamlayın.
  • Kredi kartı ile online ödeme yöntemine tıklayın.
  • Ödemenizi tamamlayın.
  • Passolig kartınıza satıcı transferi sağlar.

Ödeme tamamlandıktan sonra Yesbilet sizleri koruma altında tutar, sıfır risk faktörü ile biletinizin transferi için satıcı ile irtibat kurmanızı sağlar. Bu sayede güvenli ödeme ve transferler gerçekleşir, siz de Fenerbahçe taraftarı olarak Bursaspor – Fenerbahçe Maç Biletlerinizi temin edebilirsiniz. Ligin en zorlu deplasmanlarından birisi olarak adlandırılan Bursaspor maçında takımınızı yalnız bırakmayın ve şampiyonluğa giden bu yolda destekçisi olun! Yesbilet, Fenerbahçe taraftarlarına öncelik tanımayı ihmal etmiyor.

 

Fenerbahçe Maç Biletleri

Göztepe - Fenerbahçe

İzmir Bornova Stadyumu,İzmir

26 Ağustos Pazar 20:00

Fenerbahçe - Kayserispor

Ülker Stadyumu,İstanbul

02 Eylül Pazar 20:00

Süper Lig Maç Biletleri

Galatasaray - Göztepe

Türk Telekom Stadyumu,İstanbul

19 Ağustos Pazar 20:00