Beşiktaş - Yeni Malatyaspor Maç Biletleri

Vodafone Park, İstanbul

22 Nisan 2018 Pazar, 20:00

past event
Bu etkinlik geçmiştir, üzgünüz.

Benzer kategorideki diğer etkinliklere
göz atabilirsiniz.


Benzer Etkinlikler

Beşiktaş son haftaya kadar şampiyonluk umutlarını kaybetmiyor! 22.04.2018 tarihinde Vodafone Park stadyumunda oynanacak Beşiktaş – Yeni Malatyaspor Maç Biletlerini hemen satın almak için Yesbilet’in kategorilerine göz atın. Talisca, Quaresma, Adriano, Gökhan Gönül, Cenk Tosun gibi formda yıldızları canlı bir şekilde izlemek ve Vodafone Park stadyumunda ki atmosfere dahil olmak ister misiniz? Son 2 sezonun şampiyonu Beşiktaş, bu yıl da son haftalara kadar şampiyon olabilmek için rakiplerinin üstesinden gelmeye çalışıyor!

41000 Beşiktaşlı Yerini Garantilemenin Peşinde!

Tribünlerin full çekeceği bu kritik müsabakada yer almak ve bu zorlu maç için takımınızı tam anlamıyla desteklemek istiyorsanız, hemen Beşiktaş – Yeni Malatyaspor Maç Bileti fiyatlarına göz atın. Her bütçeye uygun maç biletleri sunan ve hizmetleri ile kitleleri memnun eden Yesbilet, 41000 civarı Beşiktaş taraftarının omuz omuza takımını desteklemesine olanak tanıyor. Her geçen gün daha fazla Beşiktaş taraftarı tarafından tercih edilen altyapımıza girişinizi yapabilir, bütçenize uygun maç biletlerini anında satın alabilirsiniz. Beşiktaş – Yeni Malatyaspor Maç Bilet fiyatı ve çok daha fazlasını kıyaslamak parmaklarınızın ucunda!

Yesbilet’ten Vodafone Park Stadyumuna Giriş Biletinizi Satın Alın!

Yesbilet üzerinden Beşiktaş – Yeni Malatyaspor Maç Biletleri satın almak ve Vodafone Park’ta yaşanacak bu atmosfere canlı bir şekilde şahitlik etmek istiyorsanız hemen bu işlemleri tamamlamaktan geri kalmayın. Her geçen gün daha fazla taraftarın ortak tercihi olan Yesbilet, kullanıcılarına basit adımlarla maç bileti satın alma opsiyonları tanıyor;

  • ‘Beşiktaş – Yeni Malatyaspor Maç Biletleri’ kategorisine girişinizi yapın.
  • Buradan Güney, Doğu, Batı, Kuzey tribünlerinden herhangi birisini seçin.
  • Uygun olan koltukları işaretleyin.
  • Üye girişi yapın.
  • Kredi kartı ile ödemeleri gerçekleştirin.

Ödemeler tamamlandıktan sonra alıcı ve satıcı arasında kontak ortamı yaratılır. Daha sonrasında ise maç biletleri anında tarafınıza transfer edilir. Satıcı, Passolig bilgilerinizi aldıktan sonra maç biletlerini transfer eder ve daha sonrasında sizlerden gelen ödemeler satıcıya aktarılır. Böylelikle risk durumu olmadan, siz de Beşiktaş – Yeni Malatyaspor Maç Biletleri ve çok daha fazla müsabakaya ilişkin biletleri Yebilet’ten satın alabilirsiniz!  

Futbol Maç Biletleri

Ketencek test

Yeni Eskişehir Stadyumu,Eskişehir

10 Aralık Pazartesi 07:08