Geçtiğimiz sezonun Spor Toto Süper Lig Şampiyonu Beşiktaş, sezonun 16. haftasında kendi sahasında Trabzonspor'u konuk alıyor. 41903 kişilik Vodafone Arena stadyumunda gerçekleşecek mücadelede yerinizi almak, bu kritik müsabakayı canlı bir şekilde izlemek ister misiniz? Ortalama 1500 Trabzonspor seyircisinin kabul edileceği bu maç öncesi siz de Beşiktaş – Trabzonspor Maç Biletlerinizi temin edebilir, Yesbilet üzerinden güvenle tedarik işlemlerini tamamlayabilirsiniz. 

Beşiktaş – Trabzonspor Maç Bileti fiyatları!

Beşiktaş – Trabzonspor Maç Bileti fiyatlarını öğrenmek adına etkinlik sayfasından tribün seçimlerini tamamlamalısınız. Her bir koltuk ve tribün seçimine göre bilet fiyatlarında olası değişiklikler söz konusudur. Takımınızı bu kritik müsabaka öncesi yalnız bırakmak istemiyor ve zorlu Beşiktaş deplasmanından 3 puanla dönmek istiyorsanız, siz de hemen Beşiktaş – Trabzonspor Maç Bileti fiyatları araştırmalarını yapabilir, satın alarak Vodafone Arena’da ki yerinizi ayırtabilirsiniz. Türkiye’nin ilk ve tek akıllı stadyumu, siz değerli taraftarlara kapılarını sonuna kadar açıyor!

Yesbilet üzerinden Beşiktaş – Trabzonspor Maç Biletlerini nasıl alabilirim?

Türkiye’nin en büyük derbilerinden bir tanesi olan Beşiktaş – Trabzonspor Maç Biletlerini temin etmek açısından sadece birkaç basit adımı takip etmeniz yeterli olacaktır. Ortalama birkaç dakika içerisinde maç biletinizi alabilecek, siz de bu kritik müsabakada takımınızı canlı bir şekilde izleme fırsatı elde edebileceksiniz;

  • “Beşiktaş – Trabzonspor Maç Biletleri” etkinlik sayfasına girişinizi yapın.
  • Buradan tribün ve blok seçimlerinizi yapın.
  • Ödeme işleminden önce açılan üye olma formunu doldurun.
  • Ödeme işlemlerinizi kredi kartı üzerinden tamamlayın.
  • Ödemeden hemen sonra satıcı maç biletinizi Passolig kartınıza aktarmaktadır.

Yesbilet, sizlere güvenli alışverişler sunma konusunda Türkiye’nin en çok rağbet gören bilet satın alma platformu! Alıcı ve satıcı arasında ki güven ortamını oluşturuyor, böylelikle sıfır risk faktörü ile Beşiktaş – Trabzonspor Maç Biletleri ve diğer tüm müsabakalara ilişkin maç biletinizi temin etmenize yardımcı oluyor. Dünyaca ünlü yıldızları oturduğunuz yerden izlemek ve 90 dakika boyunca takımınıza destek vermek ister misiniz? O halde hemen siz de maç biletinizi Yesbilet üzerinden temin etmeyi ihmal etmeyin.

Passolig kartına Beşiktaş – Trabzonspor Maç Biletleri nasıl aktarılıyor?

Yesbilet, herhangi bir mağdur olma ihtimali yaşanmaması bakımından sizlerin ödemesini kendi havuzunda tutmaktadır. Daha sonrasında satıcının bileti tarafınıza aktarması ile beraber ödemeleri satıcıya gönderiyor, böylelikle sıfır risk faktörü tam manasıyla oluşturulmuş oluyor. Ödemelerden hemen sonra satıcı, manuel bir şekilde Passolig bilgilerinizi talep ediyor ve bilet transferini gerçekleştiriyor. Her gün binlerce taraftarın bilet satın almak adına tercih ettiği Yesbilet uygulaması, bu alanda sizlere en üst düzey de hizmetler sunmak açısından çalışmaktadır. Siz de hemen derbi maçına dahil olmak ve bilet satın almak adına bu uygulamayı tercih edin! 

Kategoriler: Genel

0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir