Ligin kapanış mücadelesinde herkes nefeslerini tuttu ve Vodafone Park’ta başlayacak olan Beşiktaş – Sivasspor maçını bekliyor! 41903 kişilik Vodafone Park stadyumunda yerinizi almak ve bu zorlu müsabakayı canlı bir şekilde izlemek ister misiniz? 20.05.2018 tarihinde oynanacak bu maç için bilet satın almak adına hemen Yesbilet’e giriş yapabilirsiniz. Beşiktaş – Sivasspor Maç Biletleri ile dünyaca ünlü yıldızları canlı izleyebilir, Vodafone Park atmosferi içerisinde yer alabilir ve 42 bin civarı Beşiktaş taraftarı ile takımınızın marşlarını hep beraber söyleme fırsatına sahip olabilirsiniz.

Ligin Kapanış Mücadelesine Hesaplı Fiyatlardan Bilet Seçeneği!

Yesbilet, ligin kapanış mücadelesi için Beşiktaş taraftarına hesaplı fiyatlardan maç bileti satın alma şansları tanıyor. Siz de hemen Beşiktaş – Sivasspor Maç Bileti fiyatlarına göz atarak, kendi bütçenize uygun olan biletleri satın alabilirsiniz. Türkiye genelinde pek çok taraftar, bu maça gidebilmek adına stoklarla sınırlı olan bilet araştırmalarını gerçekleştirmektedir. Yesbilet üzerinden her hafta binlerce Beşiktaş taraftarının bilet satın aldığı düşünüldüğü zaman, artık siz de Beşiktaş – Sivasspor Maç Bilet fiyatı kıyaslamalarını en basit şekilde gerçekleştirebileceksiniz.

Yesbilet’ten Hemen Beşiktaş – Sivasspor Maç Biletleri Satın Alın!

Yesbilet’ten hem hesaplı, hem hızlı, hem de güvenilir maç biletleri satın almanızın tam zamanı! Tek tıkla maç biletlerinizi satın almak ve bu kritik müsabakada yerinizi ayırtmak için Beşiktaş – Sivasspor Maç Biletleri kategorisine girişinizi yapabilirsiniz. Daha sonrasında;

  • Burada yer alan tribünlerden herhangi birisini seçin.
  • Tribünlerde müsait olan koltuklara göz atın ve bütçenize, izleme açınıza uygun olan koltuğu işaretleyin.
  • Sisteme girişinizi yapın.
  • Kredi kartı ile ödeme seçeneğini tıklayın.
  • Ödemenizi aktarın.

İşlem bu kadar basit! Sizlerden gelen ödeme Yesbilet tarafından güvence altında tutulur ve maç bileti, satıcı tarafından Passolig kartınıza aktarıldıktan sonra ödemeleri satıcıya aktarır. Bu sayede sıfır risk sistemi ile öne çıkan bir hizmetten faydalanabilir ve güvenle Beşiktaş – Sivasspor Maç Biletleri satın alabilirsiniz! Her bütçeye hitap eden maç bileti seçeneklerini anında sunuyor, %100’E kadar güven yaratan bir platformun desteği altında yer almanıza olanak tanıyoruz. 

Kategoriler: Genel

0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir