Beşiktaş - Sarpsborg 08 Maç Biletleri

Vodafone Park, İstanbul

20 Eylül 2018 Perşembe, 20:00

past event
Bu etkinlik geçmiştir, üzgünüz.

Benzer kategorideki diğer etkinliklere
göz atabilirsiniz.


Benzer Etkinlikler

Ligde kötü sonuçlar alarak taraftarını üzen Beşiktaş, milli maç arasını güzel bir değerlendirmiş olarak lige güzel bir dönüş yaptı. Bu performansını 20 Eylül tarihinde Vodafone Park’ta konuk edeceği Norveç temsilcisi karşısında da sürdürmek istiyor. Kuraya 4. torbadan katılan Norveç temsilcisi ise son günlerde liginde oldukça kötü sonuçlar alıyor.

Avrupa temsilcimiz Beşiktaş, mütevazi bir takım olan rakibine karşı güzel bir futbol ile grup maçlarına güzel bir başlangıç hedefliyor. Babel ve Quaresma gibi skora direk etki eden isimlerin yanında Şenol Güneş liderliğiyle sahaya çıkacak olan Beşiktaş, ev sahibi olmanın avantajını sonuna kadar kullanmayı planlıyor. Müthiş bir atmosfere sahip olacak mücadelede tribünde yer alarak takımlarını desteklemek isteyen taraftar için biletler satışa çıktı.

Beşiktaş – Sarpsborg 08 maç bileti fiyatları!

Vodafone Park’ta 20 Eylül tarihinde oynanacak Beşiktaş – Sarpsborg 08 mücadelesinin bilet fiyatları, stadyumda seçilecek koltuk ve tribüne göre farklılık göstermektedir. Beşiktaş Kulübü’nden yapılan açıklamaya göre X ile Y lira arasında olacak olan bilet fiyatları için bir kişinin en fazla 5 bilet alabileceği belirtildi. Takımlarına destek olmak isteyen taraftarlar, Türkiye’nin en iyi bilet satış platformlarından birisi olan Yesbilet üzerinden biletlerini güvenli bir şekilde alabilirler.

Yesbilet üzerinden Beşiktaş – Sarpsborg 08 maç biletlerini nasıl alırım?

Yesbilet uygulaması üzerinden uygun fiyatlarla satışa sunulan biletleri güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz. Uygulama üzerinden basit birkaç adımla Beşiktaş – Sarpsborg 08 mücadelesi için maç biletinizi satın alabilirsiniz;

  • Hemen “Beşiktaş – Sarpsborg 08 maç biletleri” etkinliğine giriş yapın.

  • Buradan tribün ve koltuk seçimlerinizi tamamlayın.

  • Daha önce Yesbilet altyapısından bilet satın almadıysanız bir üyelik oluşturun.

  • Kredi kartı ile ödeme yöntemini seçin.

  • Ödemenizi tamamlayın.

Yesbilet üzerinden alınan biletlerin tutarı havuzda tutulmaktadır. Alıcıya biletin güvenli bir şekilde ulaşması ve olumlu dönüş yapılması sonrasında tutar satıcıya aktarılmaktadır. Bu sayede alıcı ve satıcı için de güvenli bir alışveriş ortamı sunulmaktadır. Binlerce sporsevere hizmet veren Yesbilet ile güvenli bir şekilde biletinizi alarak takımınızın yanında yer alabilirsiniz.

Futbol Maç Biletleri

Liverpool - Chelsea - Avrupa Süper Kupası

Vodafone Park,İstanbul

14 Ağustos Çarşamba 22:00