Beşiktaş - Porto Maç Biletleri

Vodafone Park, İstanbul

21 Kasım 2017 Salı, 20:00

past event
Bu etkinlik geçmiştir, üzgünüz.

Benzer kategorideki diğer etkinliklere
göz atabilirsiniz.


Benzer Etkinlikler

Beşiktaş, UEFA Şampiyonlar Ligi G Grubu 5. Maç mücadelesinde kendi sahasında Portekiz’in en güçlü temsilcilerinden Porto’yu ağırlıyor! İlk maçı Portekiz’de oynayan Beşiktaş, gruptan çıkabilmek adına bu kritik maça 3 puan parolası ile hazırlanıyor! Talisca, Negredo, Pepe, Gary Medel, Oğuzhan, Atiba, Caner Erkin, Gökhan Gönül, Adriano gibi önemli oyuncularla sahaya çıkacak olan Beşiktaş, taraftar desteğini de tam anlamıyla arkasında bekliyor! 41,903 kişilik Vodafone Arena Stadyumunda 21.11.2017 tarihinde oynanacak bu kritik müsabaka için yerinizi ayırttınız mı? Hemen Yesbilet’ten Beşiktaş - Porto maç biletleri satın alabilir, bu maçta taraftar desteğinizi oyunculara hissettirebilirsiniz.

Yesbilet’ten Beşiktaş - Porto maç biletleri Nasıl alırım?

Yesbilet uygulaması, taraftarlarına Şampiyonlar Ligi heyecanını canlı bir şekilde tatma ve değerlendirme fırsatları sunmaktadır. Buna ilişkin olarak Beşiktaş - Porto maç biletleri satın almak adına;

  • ‘Beşiktaş - Porto maç biletleri’ kategorisine girişinizi gerçekleştirin.
  • Doğu / Batı / Kuzey / Güney tribünlerinden herhangi birisini seçin.
  • Buradan boş olan koltuk seçimlerinizi tamamlayın.
  • Sisteme giriş yapın veya yeni bir üyelik oluşturun.
  • Kredi kartı ile ödemeyi seçin.
  • Ödemenizi aktarın.

Yesbilet, sizlerden gelen ücreti kendi bünyesinde tutar ve Passolig üzerinden aktarımlar sağlandıktan 1-24 saat sonrasında ücreti satıcılarına sunar. Bu sayede Sıfır Risk Sistemiyle çalışan bir uygulamanın avantajlarına erişmek ve takımınızı Avrupa müsabakalarında da desteklemek fazlası ile kolay!

Beşiktaş - Porto maç bileti Fiyatları

Beşiktaş - Porto maç biletleri fiyatlarını ‘kampanyalı etiketler’ ile satın alabilmek adına hemen tercihinizi yapın. Portekiz temsilcisini kendi sahasında ağırlayan Beşiktaş, bu kritik maçtan 3 puan alabilmek ve yoluna 1. Eleme turu üzerinden devam edebilmek adına 90 dakika boyunca taraftar desteğini bekliyor! Tek tıkla Beşiktaş - Porto maç bilet fiyatı kıyaslamalarını yapabilir, dilediğiniz herhangi bir maç biletini ise hesaplı fiyatlardan tercih etme olanaklarına sahip olabilirsiniz. Her geçen gün alanında lider olan Yesbilet, günlük binlerce sporsevere diledikleri gibi hesaplı fiyatlardan bilet alma şansları tanıyor. Tek tuşla bilet almak ve aynı zamanda tribünde ki yerinizi ayırtmak artık mümkün! 

Futbol Maç Biletleri

Liverpool - Chelsea - Avrupa Süper Kupası

Vodafone Park,İstanbul

14 Ağustos Çarşamba 22:00