16.03.2017 tarihinde Vodafone Arena’da oynanacak UEFA Avrupa Ligi 3. Tur Rövanş maçı için biletlerinizi temin ettiniz mi? Yunanistan’da oynanan ilk maç sonrasında kritik bir müsabakaya hazırlanan Siyah – Beyazlı takım, bu noktada ise taraftar desteğini 90 dakika boyunca arkasında bekliyor! Beşiktaş – Olympiakos Maç Biletlerini satın almak ve 41903 kişilik Vodafone Arena’da yerinizi ayırtabilmek adına hemen Yesbilet altyapısını tercih edebilirsiniz. Şenol Güneş yönetiminde ki Talisca, Aboubakar, Gökhan İnler, Adriano, Caner Erkin, Quaresma, Gökhan Gönül, Cenk Tosun, Ryan Babel’li Beşiktaş; karşısında Seba, Marko Marin, Oscar Cardozo, Kostas Fortunis’li Olympiakos’a karşı!

Beşiktaş – Olympiakos Maç Bileti fiyatları!

Beşiktaş – Olympiakos Maç Bileti fiyatlarını öğrenmek ve satın almak açısından öncelikle tribün ve koltuk seçimlerinizi tamamlamalısınız. Daha sonrasında ise bütçenize uygun olan biletleri garanti altında tutmak ve UEFA Avrupa Ligi Çeyrek Finale yükselme maçında takımınızı hep bir ağızdan destekleyebilmek adına Vodafone Arena’da ki yerinizi ayırtın! Beşiktaş – Olympiakos Maç Bilet fiyatı konusunda sizlere uygun bir bütçe sunumu gerçekleştiren Yesbilet, bu sayede muhteşem stadyumun tadını çıkartma ve zorlu müsabakada takımınızın arkasında olma fırsatlarını tarafınıza iletmektedir.

Beşiktaş – Olympiakos Maç Biletlerini Yesbilet’ten nasıl alırım?

Yesbilet üzerinden Beşiktaş – Olympiakos Maç Biletleri satın almak oldukça kolay! Her daim Beşiktaş taraftarına Türkiye Ligi ve Avrupa Ligi müsabakalarında öncelik tanıyan Yesbilet, basit birkaç adımla beraber Vodafone Arena’da bu müsabakayı canlı bir şekilde izleme olanaklarını tarafınıza ulaştırıyor;

  • Hemen “Beşiktaş – Olympiakos Maç Biletleri” kategorisine girişinizi yapın.
  • Bütçenize uygun olan tribün ve koltuk seçimlerinizi tamamlayın.
  • Sistemde üyeliğiniz yoksa hemen bir üyelik oluşturun.
  • Kredi kartı ile ödeme yöntemlerini seçin.
  • Ödemenizi tamamlayın.

Ödemenin tamamlanması ile beraber sizlerden gelen ücretleri kendi bünyesinde tutan Yesbilet, en kısa sürede satıcı ile irtibat kurarak, maç biletlerinin tarafınıza ulaştırılmasını sağlar. Beşiktaş – Olympiakos Maç Biletleri tarafınıza ulaştıktan sonra sizlerden gelen ödemeleri satıcıya aktaran Yesbilet, bu sayede sorunsuz ve güvenilir bir ödeme sistemi yaratmayı da başarmaktadır. Hemen siz de tek tıkla maç biletinizi alın, takımınızı bu kritik maçta desteklemeyi ihmal etmeyin. 

Kategoriler: Genel

0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir