Beşiktaş - Monaco Maç Biletleri

Vodafone Park, İstanbul

01 Kasım 2017 Çarşamba, 20:00

past event
Bu etkinlik geçmiştir, üzgünüz.

Benzer kategorideki diğer etkinliklere
göz atabilirsiniz.


Benzer Etkinlikler

01.11.2017 tarihinde 41,903 kişilik Vodafone Arena Stadyumu, Şampiyonlar Ligi G grubu dördüncü maçına sahne oluyor. Fransa’nın geçen yıl lig şampiyonu Monaco, bu sezon Türkiye’nin öne çıkan takımı Beşiktaş ile karşı karşıya gelecek! Kadrosunda Quaresma, Caner Erkin, Adriano, Lens, Babel, Oğuzhan, Talisca, Negredo gibi yıldızları barındıran Beşiktaş, aynı zamanda Pepe ve Gary Medel transferlerini tamamlayarak kadrosunda büyük bir ivme yakaladı! Siz de hemen Beşiktaş - Monaco maç biletleri satın alabilir, bu kritik müsabakada takımınızın tam anlamıyla destekçisi konumuna ulaşabilirsiniz.

Beşiktaş - Monaco maç bileti fiyatları!

Beşiktaş - Monaco maç bileti fiyatları kıyaslamalarını gerçekleştirmek ve alımları tamamlamak açısından yüzlerce farklı satıcının fiyat alternatiflerine göz atmayı ihmal etmeyin. Bu sayede hem Yesbilet güvencesi altında oluyor, hem de en cazip fiyatlandırmalar üzerinden de bilet alabilme şanslarına ulaşabiliyorsunuz. Geçmişten, günümüze kadar pek çok kişi tarafından ortak tercih olan Yesbilet, bu çıkışını sürdürebilmek ve taraftarlarına cazip fırsatlar ile Beşiktaş - Monaco maç bileti fiyatları kıyaslamalarını yapma olanakları tanıyor. Artık siz de birkaç adımda maç biletinizi temin alabilir, ister iç saha, isterseniz deplasman maçlarında taraftarınıza destek olabilirsiniz!

Yesbilet üzerinden Beşiktaş - Monaco maç biletleri satın alma!

Yesbilet, güvenilir bilet satışı konusunda Türkiye’nin 1 numaralı markasıdır! Siz de hemen Beşiktaş - Monaco maç biletleri satın almak ve kıyaslamalardan faydalanabilmek adına;

  • ‘Beşiktaş - Monaco maç biletleri’ kategorisine giriş yaptıktan sonra tribün seçiminizi yapın.
  • Tribünde yer alan alternatif koltuklardan kişi sayısına göre miktar belirleyin.
  • Giriş sayfasına aktarılacaksınız. Üye girişi veya sıfır bir üyelik açın.
  • Kredi kartı ile ödeme işlemini seçin.
  • Ödemenizi tamamlayın.

Ödeme aktarıldıktan sonra sizlerden gelen ücreti havuzunda tutan Yesbilet, maç biletleriniz tarafınıza aktarıldıktan 1 ila 24 saat sonrasında satıcıya ücretleri gönderir. Bu sayede Sıfır Risk Sistemiyle çalışan bir uygulamadan faydalanmak ve Beşiktaş - Monaco maç biletleri başta olmak üzere, diğer tüm kritik müsabakalara bilet satın almak fazlası ile kolay!