Beşiktaş - Malmö Maç Biletleri

Vodafone Park, İstanbul

13 Aralık 2018 Perşembe, 20:55

past event
Bu etkinlik geçmiştir, üzgünüz.

Benzer kategorideki diğer etkinliklere
göz atabilirsiniz.


Benzer Etkinlikler

İsveç temsilcisi Malmö’ye karşı Beşiktaş’ın şansının tuttuğunu söylemek zor! Şimdiye kadar oynadıkları karşılaşmalara bakıldığında Malmö, Beşiktaş için zorlu bir rakip olmuş. Aralarında bu sezon oynadıkları maçı saymazsak en son 2005/2006 UEFA 1. Tur elemelerinde karşı karşıya geldiklerinde Beşiktaş, deplasmanda olmasına rağmen 4-1’lik bir skorla rakibini saf dışı bırakmış. Bu maç aynı zamanda Beşiktaş’ın Malmö’ye karşı aldığı ilk galibiyet olarak kayıtlara geçmiştir. Bu sezonda da Avrupa Ligi gruplarında ikinci maçlarda karşı karşıya gelen ikiliden gülen taraf yine Beşiktaş oldu ve bu sayede takımlar arası galibiyet sayıları eşitlenmiş oldu.

Beşiktaş ve Malmö takımlarının son maçlarına bakıldığında ise her iki takımın da başarılı bir performans ortaya koyduğu görülüyor. Bu da 13 Aralık’ta Vodafone Park’ta oynanacak olan müsabakanın oldukça çekişmeli geçeceğine işaret ediyor.

Beşiktaş – Malmö maç bileti fiyatları!

Beşiktaş – Malmö mücadelesinin bilet fiyatları, Vodafone Park’ta seçilecek koltuk ve tribüne göre farklılık göstermektedir. Beşiktaş Kulübü’nden yapılan açıklamaya göre X ile Y lira arasında olacak olan bilet fiyatları için bir kişinin en fazla 5 bilet alabileceği belirtildi. Takımlarını tribünden desteklemek isteyen taraftarlar, Türkiye’nin en iyi bilet satış platformlarından birisi olan Yesbilet üzerinden biletlerini güvenli bir şekilde alabilirler.

Yesbilet üzerinden Beşiktaş – Malmö maç biletlerini nasıl alırım?

Yesbilet uygulaması üzerinden uygun fiyatlarla satışa sunulan biletleri güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz. Uygulama üzerinden basit birkaç adımla Beşiktaş – Malmö mücadelesi için maç biletinizi satın alabilirsiniz;

  • Hemen “Beşiktaş – Malmö maç biletleri” etkinliğine giriş yapın.

  • Buradan tribün ve koltuk seçimlerinizi tamamlayın.

  • Daha önce Yesbilet altyapısından bilet satın almadıysanız bir üyelik oluşturun.

  • Kredi kartı ile ödeme yöntemini seçin.

  • Ödemenizi tamamlayın.

Yesbilet üzerinden alınan biletlerin tutarı havuzda tutulmaktadır. Alıcıya biletin güvenli bir şekilde ulaşması ve olumlu dönüş yapılması sonrasında tutar satıcıya aktarılmaktadır. Bu sayede alıcı ve satıcı için de güvenli bir alışveriş ortamı sunulmaktadır. Binlerce sporsevere hizmet veren Yesbilet ile güvenli bir şekilde biletinizi alarak takımınızın yanında yer alabilirsiniz.

Futbol Maç Biletleri

Liverpool - Chelsea - Avrupa Süper Kupası

Vodafone Park,İstanbul

14 Ağustos Çarşamba 22:00