Beşiktaş Maç Biletleri

Geçtiğimiz sezonu şampiyon kapatan Beşiktaş, bu yıl hem Şampiyonlar Ligi, hem de Türkiye Süper Liginde zorlu ve kritik maçlarda sahne alıyor! Siyah – Beyazlı kulüp, yenilenen stadyumu ile beraber siz değerli taraftarları kendi evine bekliyor! Bu yıl kadrosunu Younès Belhanda, Fernando, Sofiane Feghouli, Maicon, Badou gibi yıldız futbolcularla güçlendiren Beşiktaş, hedefini yine şampiyonluğa ve Şampiyonlar Ligi’nde de iyi bir sıralamaya dikti! Bize de taraftarlar olarak takımımızı hiçbir koşulda yalnız bırakmamak ve daima destekçisi olmak düşüyor! Hemen siz de Beşiktaş maç biletleri satın alabilir, takımınızı bu zorlu yolculukta destekleme şansı elde edebilirsiniz!

Yesbilet üzerinden Beşiktaş maç biletini nasıl satın alabilirim?

Yesbilet uygulaması sayesinde milyonlarca Beşiktaşlı güvenle maç bileti satın alabiliyorlar. Oldukça basit birkaç adımdan oluşan web sitesi, sizlere en basit şekilde maç bileti temin etme hakkı veriyor. Yesbilet üzerinden bilet satın almak için;

  • Öncelikle web sitesine üyelik oluşturmanız gerekmektedir.
  • Üyelik işlemi tamamlandıktan sonra “Beşiktaş” kategorisini seçebilir, burada açılmış etkinliklere göz atabilirsiniz.
  • Seçtiğiniz etkinlik üzerinden tribün ve koltuk seçimi yapmalısınız.
  • Açılan ödeme sayfası üzerinden sizlere en uygun olan ödeme yöntemlerinden herhangi birisini seçmelisiniz.
  • Ödeme işlemini tamamladıktan birkaç dakika sonra Passolig kartınıza otomatik olarak maç biletiniz aktarılacaktır.

Passolig kartıma aktarım nasıl gerçekleşiyor?

Passolig kartınıza aktarımı gerçekleştirmek için, Yesbilet üzerinden üyelik açtığınız esnada bazı bilgiler talep etmekteyiz. Daha sonrasında tanımlı olan Passolig kartınıza satın almış olduğunuz bileti otomatik olarak sistem aktarmaktadır. Oldukça basit ve kullanışlı bir menüye sahip olan Yesbilet, sizlere makul fiyatlardan bilet satın alma şansları vermektedir. Siz de Beşiktaş maç biletleri arıyorsanız tercihinizi hemen Yesbilet’ten yana kullanın!

Beşiktaş maç biletleri fiyatı!

Beşiktaş maç bileti fiyatları tamamen oynanacak maçın atmosferine göre değişim göstermektedir. Türkiye ligi maçları, Şampiyonlar ligi maçları ve Türkiye kupası maçları kıyaslandığı vakit; bu alanda Passolig uygulamasının belirlemiş olduğu fiyatlara orantılı olarak bir hesaplama sunuluyor. Siz de Yesbilet üzerinden en kolay şekilde biletinizi satın alabiliyor, takımınızı 90 dakika boyunca canlı bir şekilde destekleme şansları elde edebiliyorsunuz. Bu zorlu süreçte Beşiktaş taraftarı olarak takımınızı desteklemek için hemen siz de Yesbilet’ten Beşiktaş maç bileti fiyatları araştırması yapabilirsiniz.

Vodafone Arena sizleri bekliyor!

41903 kişilik kapasiteyi elinde barındıran Vodafone Arena, Türkiye’nin ilk ve tek akıllı stadyumu olarak tasarlandı! Beşiktaş taraftarı olarak henüz yeni stadyumu görmediyseniz ve takımınızı canlı bir şekilde desteklemek istiyorsanız hemen siz de maç bileti araştırmaları yapmayı ihmal etmeyin. Hem iç saha, hem de deplasman maçlarına ilişkin bilet satın almak oldukça kolay! Sizlere bu alanda fırsatlar sunan Yesbilet, en kolay şekilde bilet satın alma işlemlerini tamamlamaya yönelik hizmetler sağlıyor!

Deplasman bileti satın almak oldukça kolay!

Deplasman maçlarına ilişkin bilet satın almak oldukça kolay! Tek yapmanız gereken şey hemen Yesbilet’e giriş yapmak, Beşiktaş kategorisi üzerinden sizlere hitap eden olanakları incelemek! Bu alanda sizlere uygun fiyattan deplasman maç bileti satışlarını sunan Yesbilet, geçen yılın şampiyonu ve bu yılın şampiyonluğuna da en büyük aday olan Beşiktaş takımını desteklemeniz için yardımcı oluyor! Siz de formanızı giyin, Yesbilet üzerinden maç biletinizi satın alın ve takımınızın marşını durmak bilmeden stadyuma yayın! Herkes Beşiktaş’ın gerçek gücünü görsün istiyorsanız hemen maç biletinizi temin edebilir, Türkiye’nin köklü kulübünü tüm hava koşullarında destekleme şansı elde edebilirsiniz.