Kasımpaşa, Vodafone Park Stadyumuna konuk oluyor. İnişli çıkışlı bir grafik çizen Kasımpaşa, karşısında önemli oyuncular barındıran geçtiğimiz 2 yılın şampiyonu Beşiktaş’a karşı! Beşiktaş, bu maçtan 3 puan alarak şampiyonluk yolunda sıralama kaybetmemek istiyor. 41903 kişilik Vodafone Park stadyumunda oynanacak maç için hemen siz de Yesbilet’i tercih edin. Beşiktaş – Kasımpaşa Maç Biletleri en cazip fiyatlardan satışa sunuldu.

Vodafone Park Atmosferini 41903 Beşiktaş Taraftarı ile Tatmak İster Misiniz?

28.01.2018 tarihi itibariyle oynanacak maç için milyonlarca taraftar nefeslerini tuttu. Siz de hemen Beşiktaş – Kasımpaşa Maç Bileti fiyatlarına göz atarak, dilediğiniz tribün ve blok üzerinden maç biletinizi tedarik edin. Bütçenize uygun bilet sunumları yapma konusunda çalışan ve hizmetlerini hep bir kademe yukarıda tutan Yesbilet, her hafta binlerce Beşiktaş taraftarına çeşitli branşlarda kolaylık sağlamaktadır. Siz de hemen Beşiktaş – Kasımpaşa Maç Bilet fiyatına göz atarak, en uygun koltuğa göre satın alım işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Yesbilet Güvencesi ile Beşiktaş – Kasımpaşa Maç Biletleri Satın Alabilirsiniz

Yesbilet, Beşiktaş taraftarına sunmuş olduğu bu cazip hizmetlerle beraber taraftarların yüzünü güldürmeye devam ediyor. bu sayede binlerce Beşiktaş taraftarının her hafta maç bileti tedarik ettiği platformumuzdan süper lig maçı öncesi yerinizi ayırtabilirsiniz. Beşiktaş – Kasımpaşa Maç Biletlerini satın almak için;

  • Öncelikle Güney, Doğu, Batı, Kuzey tribünlerinden birisini seçmelisiniz.
  • Buradan blok ve koltuk seçimlerini tamamlamalısınız.
  • Sisteme üye girişi yaparak devam etmelisiniz.
  • Kredi kartı ile ödeme işlemini seçmelisiniz.
  • 3D Secure sistemi ile güvenli ödemeleri tamamlamalısınız.

7/24 satış departmanı üzerinden hizmet sunan Yesbilet, sizlerden gelen ödemenin hemen ardından satıcı ile iletişim kurar. Satın alım işlemlerinizden sonra ilk 24 saat içerisinde Beşiktaş – Kasımpaşa Maç Biletleri tarafınızdan istenmiş Passolig bilgilerine aktarılmaktadır. Böylelikle taraftarlar kafasında en ufak soru işareti oluşmadan maç bileti satın alabilmektedir. Siz de hemen satın alımları tamamlamak ve takımınızı bu zorlu maçta desteklemek adına kategorilere göz atın. 


0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir