Beşiktaş - Karabükspor Maç Biletleri

Vodafone Park, İstanbul

10 Şubat 2018 Cumartesi, 19:00

past event
Bu etkinlik geçmiştir, üzgünüz.

Benzer kategorideki diğer etkinliklere
göz atabilirsiniz.


Benzer Etkinlikler

Bu yıl ligde önemli bir grafik yakalamayı başaran Beşiktaş, aynı zamanda Şampiyonlar Ligi’nde de aldığı üst üste puanlar ile taraftarının gönlünde taht kurdu! 11.02.2018 tarihinde Vodafone Park Stadyumunda oynanacak Beşiktaş – Karabükspor Maç Biletlerini satın aldınız mı? Yesbilet uygulaması üzerinden hemen maç biletinizi tedarik edebilirsiniz. Cenk Tosun, Talisca, Quaresma, Babel, Caner Erkin, Pepe gibi dünya starlarını kadrosunda barındıran Beşiktaş; ligde pek de iyi bir yer edinemeyen Karabükspor’u ağırlıyor. Beşiktaş şampiyonluk yarışından kopmamak ve Galatasaray’a ipleri bırakmamak adına bu zorlu maçtan hedef 3 puan kazanmak istiyor!

Yesbilet’ten Beşiktaş – Karabükspor Maç Biletleri Alın, Takımınızı 90 Dakika Destekleyin!

Siz de hemen Yesbilet üzerinden Beşiktaş – Karabükspor Maç Biletleri satın alabilir, takımınızın tüm maç boyunca destekçisi olabilirsiniz. 41000 civarı Beşiktaş taraftarının yerini alacağı bu kritik maç öncesi hem Beşiktaş’ın yıldızlarını canlı bir şekilde izleyecek, hem de bu zorlu müsabakada binlerce Beşiktaş taraftarı ile omuz omuza marşlar söyleyeceksiniz! Birkaç adımda maç biletini alabilmek için;

  • Yesbilet üzerinden Vodafone Park Stadyumu oturma düzenine göre tribünleri seçin.
  • Güney, Doğu, Batı ve Kuzey tribünlerinden birisini belirleyin, koltuk seçimine ilerleyin.
  • Koltukları seçtikten sonra üye girişi yaparak ödeme sayfasına geçin.
  • Ödeme sayfası üzerinden kredi kartınız ile ödemeleri tamamlayın.

Yesbilet havuzuna düşen ödemeniz, yetkililerimizin satıcı ile iletişim kurmasını sağlar. Bu sayede satıcı sizinle kontağa geçer ve Passolig bilgilerinize göre Beşiktaş – Karabükspor Maç Biletlerini tarafınıza transfer eder.

Hesaplı Fiyatlardan Beşiktaş – Karabükspor Maç Biletleri Satın Alın

Beşiktaş – Karabükspor Maç Bileti fiyatlarını gözden geçirmek ve en cazip fiyatlandırmalardan bu kritik maçta yerinizi ayırtmak ister misiniz? Yesbilet, stoklarla sınırlı olan maç biletlerini hesaplı fiyatlardan sunuyor, taraftarlarını memnun ediyor! Siz de hemen bu önemli gelişmelerden faydalanmak ve aynı zamanda gücünü hem Türkiye’de, hem de Avrupa’da birçok takıma ispatlamış olan Beşiktaş’ı 90 dakika boyunca desteklemeyi ihmal etmeyin. Yesbilet ile anında Beşiktaş – Karabükspor Maç Biletleri satın alın, binlerce taraftar ile takımınızın arkasında durduğunuzu ispatlayın! 

Futbol Maç Biletleri

Liverpool - Chelsea - Avrupa Süper Kupası

Vodafone Park,İstanbul

14 Ağustos Çarşamba 22:00