Avrupa temsilcimiz Beşiktaş, grup maçlarının üçüncüsünü Belçika temsilcisi Genk takımına karşı oynayacak. Geride kalan iki maçta 6 puan toplayarak kayıpsız ilerleyen temsilcimiz, bu seriyi 24 Ekim’de Vodafone Park’ta oynayacağı maçta da devam ettirmek istiyor. Ligde de güzel sonuçlar almaya başlayan Beşiktaş’ta yüzler gülerken, oyuncular arasın uyumun da oturmuş olması taraftarı sevindiriyor.

Belçika temsilcisi Genk ise geride kalan maçlarda taraftarına istenileni henüz verebilmiş değil. Bu kötü gidişata temsilcimiz karşısında son vermek isteyen Genk, deplasmanda varını yokunu ortaya koyacaktır. Hücum ağırlıklı bir mücadele olması beklenen karşılaşmada gözler yine Beşiktaş’ın hücum hattındaki isimlerde olacak. Negredo, Babel ve Quaresma gibi yıldız isimleri tribünden izleyerek takımlara destek olmak isteyen taraftarlar için biletler satışa çıktı.

Beşiktaş – Genk maç bileti fiyatları!

Beşiktaş – Genk mücadelesinin bilet fiyatları, stadyumda seçilecek koltuk ve tribüne göre farklılık göstermektedir. Beşiktaş Kulübü’nden yapılan açıklamaya göre X ile Y lira arasında olacak olan bilet fiyatları için bir kişinin en fazla 5 bilet alabileceği belirtildi. Takımlarını tribünden desteklemek isteyen taraftarlar, Türkiye’nin en iyi bilet satış platformlarından birisi olan Yesbilet üzerinden biletlerini güvenli bir şekilde alabilirler.

Yesbilet üzerinden Beşiktaş – Genk maç biletlerini nasıl alırım?

Yesbilet uygulaması üzerinden uygun fiyatlarla satışa sunulan biletleri güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz. Uygulama üzerinden basit birkaç adımla Beşiktaş – Genk mücadelesi için maç biletinizi satın alabilirsiniz;

  • Hemen “Beşiktaş – Genk maç biletleri” etkinliğine giriş yapın.

  • Buradan tribün ve koltuk seçimlerinizi tamamlayın.

  • Daha önce Yesbilet altyapısından bilet satın almadıysanız bir üyelik oluşturun.

  • Kredi kartı ile ödeme yöntemini seçin.

  • Ödemenizi tamamlayın.

Yesbilet üzerinden alınan biletlerin tutarı havuzda tutulmaktadır. Alıcıya biletin güvenli bir şekilde ulaşması ve olumlu dönüş yapılması sonrasında tutar satıcıya aktarılmaktadır. Bu sayede alıcı ve satıcı için de güvenli bir alışveriş ortamı sunulmaktadır. Binlerce sporsevere hizmet veren Yesbilet ile güvenli bir şekilde biletinizi alarak takımınızın yanında yer alabilirsiniz.

Kategoriler: Genel

0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir