11.03.2018 tarihi itibariyle Vodafone Park stadyumunda önemli bir maç sahne alacak. Bu yılın en önemli şampiyonluk adaylarından olan Beşiktaş, kendi sahasında başkent temsilcisi Gençlerbirliği’ni konuk ediyor. Süper Ligin iki formda takımını bir araya getiren müsabakada yerinizi ayırtmak ve 90 dakika boyunca 41903 kişilik stadyumda hep bir ağızdan Beşiktaş marşları söylemeye hazır mısınız? Son 2 senenin şampiyonu Beşiktaş, bu sene de şampiyon olarak seriyi 3. Sezona kadar taşıma hayalleri kuruyor. Bu hayallere ortak olmak ve takımınızın her daim arkasında olduğunuzu ispatlamak adına Beşiktaş – Gençlerbirliği Maç Biletleri satın alabilirsiniz.

Beşiktaş Taraftarı Gençlerbirliği Maçına Akın Ediyor

Binlerce Beşiktaş taraftarının kenetlendiği ve akın ettiği Gençlerbirliği maçı için biletler hızla tükeniyor. Satın alımları gerçekleştirmek için hemen Beşiktaş – Gençlerbirliği Maç Bileti fiyatlarına göz atabilirsiniz. Bütçenize uygun biletleri satın alabilmeniz ve bu hizmetlerden bütünü ile faydalanabilmeniz konusunda çalışan Yesbilet, daimi olarak bütçenize uygun olan bilet satışlarına hız kazandırmaktadır. Bu sayede pek çok taraftar herhangi bir engel ile karşılaşmadan Beşiktaş – Gençlerbirliği Maç Bilet fiyatını gözden geçirebilmekte ve satın alımları tamamlayabilmektedir.

Beşiktaş – Gençlerbirliği Maç Biletlerini Yesbilet’ten Kısa Yol ile Satın Alın

Uzun süre boyunca Beşiktaş gişelerinde beklemek veya karaborsadan pahalı bilet almaktan sıkıldınız mı? Yesbilet, günün 24 saati boyunca taraftarlara basit birkaç adımı takip ederek etkinlik bileti satın alma fırsatları aktarmaktadır. Siz de hemen Beşiktaş – Gençlerbirliği Maç Biletleri satın almak için;

  • Öncelikle takımınızı destekleyeceğiniz stadyumdan tribün, blok, koltuk seçimi yapın.
  • Daha sonrasında sisteme üye olarak devam edin.
  • Kredi kartı ile ödeme işlemlerini seçin.
  • 3D Secure ile güvenli ödemeleri tamamlayın.

Bu işlemler tamamlandıktan sonra Yesbilet satıcı ile iletişime geçer. Satıcı tarafınızdan talep edeceği Passolig bilgilerinize maç biletinizi transfer eder. Bu işlem ödemelerden sonra ilk 24 saat içerisinde gerçekleşmektedir. Bu sayede her hafta binlerce Beşiktaş taraftarı, çeşitli etkinliklere maç bileti satın almaktadır. Siz de hemen Beşiktaş – Gençlerbirliği Maç Biletleri satın alarak, bu zorlu maçta takımınızı yalnız bırakmayın. 

Kategoriler: Genel

0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir