Beşiktaş - Galatasaray Maç Biletleri

Vodafone Park, İstanbul

02 Aralık 2018 Pazar, 18:00

Tartışmasız 2018 / 2019 Süper Lig Sezonunun en çok merak edilen ve en güçlü iki takımını bir araya getiren müsabakası Beşiktaş – Galatasaray, 02.12.2018 tarihinde Vodafone Park Stadyumunda gerçekleşiyor! Şenol Güneş yönetiminde bu yıl ligde inişli çıkışlı bir grafik çizse de, Avrupa Ligi’nde de moralini yüksek tutmaya çalışan Beşiktaş; ligde önemli bir sıralama elde etmiş olan Galatasaray’a karşı! Ligin şampiyonluk yarışını büyük ölçü de etkileyecek bu maç için 42000 kişi Vodafone Park Stadyumunda olacak! Hemen Yesbilet’e giriş yapın, Beşiktaş – Galatasaray Maç Biletlerini hesaplı fiyatlardan temin edin.

Yesbilet ile Beşiktaş – Galatasaray Maç Biletleri Satın Alma!

Yesbilet üzerinden bu zorlu müsabaka için derbi biletlerinizi tedarik etmek ister misiniz? Sınırlı sayıda olan maç biletlerinin karaborsada ki fiyatı uçuyor! Ligin en keyifli maçı olması beklenen Beşiktaş – Galatasaray Maç Biletlerini temin edin, Dünyaca ünlü starların birbiriyle verdiği kıyasıya rekabete canlı şahitlik edin;

  • Yesbilet üzerinden hemen üyelik girişini yapın.
  • Güney, Doğu, Batı, Kuzey tribünlerinden birisini seçin ve koltuk seçiminizi tamamlayın.
  • Ödeme sayfasına geçiş yapın.
  • Ödemenizi aktarın.

Ödemeyi aktardığınız an itibariyle Yesbilet, satıcı ile iletişim kurar ve biletin satıldığını söyler. Satıcı, sizinle iletişime geçerek Passolig üzerinden Beşiktaş – Galatasaray Maç Biletlerini tarafınıza tanımlar. Daha sonrasında ise Vodafone Park Stadyumunda, ortalama 40000 Beşiktaş taraftarı ile hep bir ağızdan marşlarınızı söyleyebilirsiniz.

Beşiktaş – Galatasaray Maç Bileti Fiyatları Açıklandı Mı?

Yesbilet uygulamasına giriş yaptıktan sonra Beşiktaş – Galatasaray Maç Bileti fiyatlarına göz atabilirsiniz. Birçok bütçeye hitap eden maç bileti fiyatları ile kullanıcılarına kolaylık sağlayan Yesbilet, bu alanda önemli adımlar atmaya ve taraftarlarını memnun etmeye devam ediyor! Hem Beşiktaş, hem de Galatasaray seyircisini büyük ölçüde ilgilendiren bu kritik müsabakada yerinizi alabilir, 90 dakika boyunca Siyah – Beyazlı renkler ile takımınızın tam gaz arkasında durabilirsiniz. Yesbilet ile en hesaplı fiyatlardan Beşiktaş – Galatasaray Maç Biletleri satın almak mümkün! 

Hangi kategori, kaç adet bilet ihtiyacınız var?

Bilet kategorisi
Kalan adet
Ücret / Adet
Ücret / Adet
Kale Arkası Üst Kat
10
344,00 TL
Kale Arkası Üst Kat
2
345,00 TL
Üst Kat
10
449,00 TL
Kenar
10
549,00 TL
Alt Kat
2
643,00 TL
Alt Kat
10
644,00 TL
VIP
2
1.400,00 TL

Garantili Bilet

Yesbilet, tüm biletlerin gerçekliğini garantiliyor. Binlerce müşterimiz gibi biletinizi güvenle alabilirsiniz.

Zamanında Teslimat

Biletleriniz, türüne göre passolig kartınıza, mailinize veya kağıt bilet ise hızlı kargo ile, istediğiniz yere zamanında ulaştırılır.

Benzer Etkinlikler

Kasımpaşa - Beşiktaş

Recep Tayyip Erdoğan Stadyumu

22 Aralık Cumartesi 17:00

Beşiktaş - Trabzonspor

Vodafone Park

16 Aralık Pazar 17:00

Alanyaspor - Beşiktaş

Alanya Oba Stadyumu

07 Aralık Cuma 18:00