Ziraat Türkiye Kupası Yarı Final müsabakalarının açıklanmasıyla milyonlarca taraftar ekranları başına kilitlendi. Beşiktaş – Fenerbahçe maç biletleri satın almak ve Vodafone Park’ta bu maçı canlı bir şekilde izlemek ister misiniz? 27.02.2018 tarihinde oynanacak maç öncesinde iki takım da tüm kozlarını sahaya sürüyor. Şenol Güneş yönetimiyle son 2 yılın lig şampiyonu olan Beşiktaş, tüm kulvarlarda yoluna devam ediyor. Fenerbahçe ise Aykut Kocaman yönetimiyle yükselişe geçti ve Türkiye Kupası yarı finaline kadar yükselmeyi başardı.

Beşiktaş – Fenerbahçe Maç Biletleri Hızla Tükeniyor!

Yesbilet, Beşiktaş – Fenerbahçe maç bileti fiyatları kıyaslayan tüm taraftarlarına hesaplı fiyatlardan bilet satın alma garantisi veriyor. Uzun yıllardan bu yana sınıfında lider olan platform, her daim kullanıcılarına sunduğu cezbedici fiyat garantisiyle bu maçlara harika bir atmosferde dahil olmanızı sağlıyor. Hemen kıyaslamaları gerçekleştirebilir, siz de takımınıza tüm maç boyunca destekçi olabilme imkanlarına ulaşabilirsiniz. Ortalama 1200 civarı Fenerbahçe taraftarı ve 40 bin civarı Beşiktaş taraftarı bu maçta ki yerini alacak.

Yesbilet’ten Ziraat Türkiye Kupası Yarı Final Maçına Bilet Nasıl Alacağım?

Yesbilet üzerinden Beşiktaş – Fenerbahçe maç biletlerini nasıl alacağınızı bilmiyor musunuz? Stoklarla sınırlı olan bu etkinlik için maç biletlerinizi alabilmek ve yerinizi garanti altında tutmak adına şu adımları takip edin;

  • Etkinlik sayfasına giriş yapın.
  • Beşiktaş taraftarları herhangi bir tribün seçimini yapmalı, Fenerbahçe taraftarları ise ‘deplasman tribünü’ seçeneğini işaretlemelidir.
  • Daha sonrasında koltuk ve blok seçimlerinizi yapın.
  • Kredi kartı ile ödeme sayfasına girin.
  • 3D Secure sistemiyle ödemenizi tamamlayın.

Bu adımdan sonra satıcıya giden bildirim ile maç biletlerinin tarafınıza transfer edilmesi sağlanır. Satıcı, Passolig kart bilgilerinizi talep eder ve maç biletlerini sistem üzerinden aktarır. Tarafınızdan gelen onay itibariyle etkinlikten sonra ki ilk 24 saat içerisinde ödemeler aktarılmaktadır. Sınıfında yakaladığı başarı ile öne çıkan ve her koşulda kitleleri memnun eden Yesbilet, Beşiktaş – Fenerbahçe maç biletleri satın alarak derbi atmosferini yerinde yaşamanızı sağlıyor. Dünyaca ünlü yıldızları canlı bir şekilde izlemek ve derbi heyecanını stadyumda yaşamak adına hesaplı fiyatlardan biletlerinizi satın alın. 

Kategoriler: Genel

0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir