beşiktaş fenerbahçe maç bileti 2018

Beşiktaş - Fenerbahçe Maç Biletleri

Vodafone Park, İstanbul

25 Şubat 2018 Pazar, 19:00

past event
Bu etkinlik geçmiştir, üzgünüz.

Benzer kategorideki diğer etkinliklere
göz atabilirsiniz.


Benzer Etkinlikler

past event

Konyaspor - Beşiktaş

Konya Arena

07 Ekim Pazar 20:00

past event

Göztepe - Beşiktaş

İzmir Bornova Stadyumu

21 Ekim Pazar 19:30

past event

Beşiktaş - Rizespor

Vodafone Park

29 Ekim Pazartesi 19:00

Tartışmasız Süper Ligin en önemli 2 takımı olarak görülen Beşiktaş ve Fenerbahçe, 25.02.2018 tarihinde Vodafone Park stadyumunda kozlarını paylaşıyor. 41903 kişilik stadyumda yerinizi ayırtmak ve takımınıza 90 dakika boyunca destekçi olmak istiyorsanız, Beşiktaş – Fenerbahçe Maç Biletleri satın alabilirsiniz. Bütçenize uygun maç biletleri ile önemli starları stadyumdan canlı bir şekilde takip etmek sizlerin elinde. Bir yanda Talisca, Pepe, Caner Erkin, Cenk Tosun, Quaresma’lı Beşiktaş; diğer yanda ise Valbuena, Isla, Dirar, Soldado, Ozan Tufan’lı Fenerbahçe!

Yılın Derbisi İçin Vodafone Park Hazır!

Beşiktaş – Fenerbahçe Maç Bileti fiyatlarına bakarak yılın derbisini canlı bir şekilde izlemek ister misiniz? Futbolun starları bu önemli maç için buluşuyor. Şampiyonluk yolunda şansını devam ettiren bu iki takımın mücadelesinde yerinizi ayırtmak ve aynı zamanda takımınızı her an desteklemek sizlerin elinde! Yaklaşık 40000 civarı Beşiktaş, 1500 civarı Fenerbahçe taraftarının kabul edileceği bu maç için yerinizi alabilmek sizlerin elinde. Beşiktaş – Fenerbahçe Maç Bilet fiyatını gözden geçirerek, stoklarla sınırlı olan etkinlik biletlerini satın alabilirsiniz.

Beşiktaş – Fenerbahçe Derbisi için Biletleri Nasıl Alabilirim?

Beşiktaş – Fenerbahçe Maç Biletleri satın almayı düşünen taraftarlar basit birkaç adımı izleyerek, sadece birkaç dakikada maç biletini satın alabilmektedir. Bu işlemlerden faydalanmak ve alımları gerçekleştirmek için;

  • Beşiktaş – Fenerbahçe Maç Biletleri kategorisine girin.
  • Buradan tribün, blok, koltuk seçimleri yapın.
  • Sisteme üye girişi yapın.
  • Kredi kartı ile ödemelerinizi tamamlayın.

Ödemelerin hemen ardından tarafımıza bildirim düşmekte ve Yesbilet Satış Departmanı tarafından satıcı ile iletişim kurulmaktadır. Satıcı en kısa süre içerisinde tarafınıza dönüş yapar ve sizlerden temin edilen Passolig bilgilerine maç biletinizin transferini sağlar. Bu sayede herhangi bir risk durumu oluşmadan güvenle maç biletlerinizi satın alabilirsiniz. Milyonlarca taraftarın ekranları başından takip edeceği bu önemli maçı canlı bir şekilde izlemek istiyorsanız hemen satın alım işlemlerini tamamlayın. Şampiyonluk yolunda nefeslerin tutulduğu bu önemli mücadelede her iki takım da maçtan 3 puan ile ayrılmanın hayallerini kuruyor. Bizler de taraftar olarak takımımızı bu zorlu maçta desteklemeyi ihmal etmiyoruz. 

Beşiktaş Maç Biletleri

Fenerbahçe - Beşiktaş

Ülker Stadyumu,İstanbul

24 Eylül Pazartesi 21:00

Beşiktaş - Kayserispor

Vodafone Park,İstanbul

30 Eylül Pazar 20:00

Konyaspor - Beşiktaş

Konya Arena,Konya

07 Ekim Pazar 20:00

Süper Lig Maç Biletleri

Akhisarspor - Galatasaray

Manisa 19 Mayıs Stadyumu,Manisa

23 Eylül Pazar 20:00

Trabzonspor - Göztepe

Medical Park Stadyumu,Trabzon

23 Eylül Pazar 20:00

Fenerbahçe - Beşiktaş

Ülker Stadyumu,İstanbul

24 Eylül Pazartesi 21:00