Beşiktaş - Bursaspor Maç Biletleri

Vodafone Park, İstanbul

10 Şubat 2019 Pazar, 20:00

Beşiktaş – Bursaspor Maç Bileti fiyatları!

Vodafone Arena’da gerçekleşecek Beşiktaş – Bursaspor Maç Bileti fiyatları, Kuzey ve Güney tribünler için 70 ila 100 TL arası değişim gösteriyor. Doğu veya Batı tribünleri ise 110 ila 500 TL arasında değişmektedir. Seçeceğiniz tribünlerden herhangi birisini belirledikten sonra, siz de bu zorlu maçta takımınızın destekçisi olabilir ve 90 dakika boyunca Beşiktaş marşlarını hep bir ağızdan söyleyebilirsiniz. Zorlu müsabakada Beşiktaş – Bursaspor Maç Biletinizi temin etmek adına hemen Yesbilet’e girişinizi yapın, bu yönde maç biletinizi satın alarak Vodafone Arena’da ki muhteşem atmosferi koklama şansı elde edin.

Yesbilet’ten Beşiktaş maçı bileti almak!

Yesbilet, Beşiktaş taraftarına her yıl olduğu gibi, bu yıl da olabildiğince kolaylık sağlamayı ihmal etmiyor! Bu yönde yapmanız gereken şey ise Beşiktaş – Bursaspor Maç Biletinizi satın almak adına Yesbilet’ten bir üyelik oluşturmak! Daha sonrasında sunulmuş adımları takip edebilir, sorun yaşamadan maç biletlerinizi satın alabilirsiniz;

  • Eğer mevcut bir üyeliğiniz yoksa bilet alma işlemi sırasında ya da bilet alma işleminden önce üyelik açmanız gerekmektedir.
  • Yesbilet ana sayfasına giriş yapın ve “Beşiktaş – Bursaspor Maç Bileti” kategorisini seçin.
  • Tribün ve koltuk seçiminizi tamamlayın.
  • Kredi kartı bilgilerinizi girerek ödeme işlemini gerçekleştirin.
  • Yesbilet üyeliği açarken, sistem bilet aktarımını sağlamak adına Passolig bilgilerini talep etmektedir. Ödemeyi tamamlamanız dahilinde, maç biletiniz üyeliğinize aktarılmaktadır.

Her gün binlerce farklı taraftarın bilet satın almak adına tercih ettiği Yesbilet, bu alanda üstün fırsatların tamamını bir tık kadar uzağınıza taşıyor!  

Hangi kategori, kaç adet bilet ihtiyacınız var?

Bilet kategorisi
Kalan adet
Ücret / Adet
Ücret / Adet
Kale Arkası Üst Kat
10
148,99 TL
Kale Arkası Üst Kat
10
149,00 TL
Üst Kat
10
249,00 TL
Kenar
10
349,00 TL
Alt Kat
10
449,00 TL

Garantili Bilet

Yesbilet, tüm biletlerin gerçekliğini garantiliyor. Binlerce müşterimiz gibi biletinizi güvenle alabilirsiniz.

Zamanında Teslimat

Biletleriniz, türüne göre passolig kartınıza, mailinize veya kağıt bilet ise hızlı kargo ile, istediğiniz yere zamanında ulaştırılır.

Benzer Etkinlikler

Beşiktaş - Kasımpaşa

Vodafone Park

26 Mayıs Pazar 20:00

Trabzonspor - Beşiktaş

Medical Park Stadyumu

19 Mayıs Pazar 20:00

Galatasaray - Beşiktaş

Türk Telekom Stadyumu

05 Mayıs Pazar 20:00