Beşiktaş - Bursaspor Maç Biletleri

Vodafone Park, İstanbul

09 Şubat 2019 Cumartesi, 19:00

past event
Bu etkinlik geçmiştir, üzgünüz.

Benzer kategorideki diğer etkinliklere
göz atabilirsiniz.


Benzer Etkinlikler

Beşiktaş – Bursaspor Maç Bileti fiyatları!

Vodafone Arena’da gerçekleşecek Beşiktaş – Bursaspor Maç Bileti fiyatları, Kuzey ve Güney tribünler için 70 ila 100 TL arası değişim gösteriyor. Doğu veya Batı tribünleri ise 110 ila 500 TL arasında değişmektedir. Seçeceğiniz tribünlerden herhangi birisini belirledikten sonra, siz de bu zorlu maçta takımınızın destekçisi olabilir ve 90 dakika boyunca Beşiktaş marşlarını hep bir ağızdan söyleyebilirsiniz. Zorlu müsabakada Beşiktaş – Bursaspor Maç Biletinizi temin etmek adına hemen Yesbilet’e girişinizi yapın, bu yönde maç biletinizi satın alarak Vodafone Arena’da ki muhteşem atmosferi koklama şansı elde edin.

Yesbilet’ten Beşiktaş maçı bileti almak!

Yesbilet, Beşiktaş taraftarına her yıl olduğu gibi, bu yıl da olabildiğince kolaylık sağlamayı ihmal etmiyor! Bu yönde yapmanız gereken şey ise Beşiktaş – Bursaspor Maç Biletinizi satın almak adına Yesbilet’ten bir üyelik oluşturmak! Daha sonrasında sunulmuş adımları takip edebilir, sorun yaşamadan maç biletlerinizi satın alabilirsiniz;

  • Eğer mevcut bir üyeliğiniz yoksa bilet alma işlemi sırasında ya da bilet alma işleminden önce üyelik açmanız gerekmektedir.
  • Yesbilet ana sayfasına giriş yapın ve “Beşiktaş – Bursaspor Maç Bileti” kategorisini seçin.
  • Tribün ve koltuk seçiminizi tamamlayın.
  • Kredi kartı bilgilerinizi girerek ödeme işlemini gerçekleştirin.
  • Yesbilet üyeliği açarken, sistem bilet aktarımını sağlamak adına Passolig bilgilerini talep etmektedir. Ödemeyi tamamlamanız dahilinde, maç biletiniz üyeliğinize aktarılmaktadır.

Her gün binlerce farklı taraftarın bilet satın almak adına tercih ettiği Yesbilet, bu alanda üstün fırsatların tamamını bir tık kadar uzağınıza taşıyor!  

Futbol Maç Biletleri

Liverpool - Chelsea - Avrupa Süper Kupası

Vodafone Park,İstanbul

14 Ağustos Çarşamba 22:00