Şampiyonlar Ligi Son 16 Turunun rövanş maçı Vodafone Arena’da oynanıyor. Siz de 41903 kişilik Beşiktaş stadyumunda yerinizi almak ve taraftarınız ile hep beraber bu mücadeleden iyi bir skor almak ister misiniz? Cenk Tosun, Negredo, Atiba, Fabri, Pepe, Tosic gibi önemli oyuncuları kadrosunda barındıran Beşiktaş; karşısında Levandowski, James Rodriguez, Alaba, Neuer gibi önemli yıldızlar ile karşı karşıya geliyor. Beşiktaş – Bayern Münih Maç Biletlerini Yesbilet üzerinden basit adımlarla satın alabilir ve takımınıza destekçi olabilirsiniz.

Beşiktaş – Bayern Münih Maç Biletlerini nasıl satın alırım?

Yesbilet üzerinden Beşiktaş – Bayern Münih Maç Biletleri satın almak isteyen oyuncular anında biletlerini tedarik edebilirler. Stoklarla sınırlı olmasından dolayı acele etmenizi öneriyor ve anında maç biletlerini tedarik etmeniz gerektiğinin altını çiziyoruz. Alım işlemlerini tamamlamak için;

  • Hemen ‘Beşiktaş – Bayern Münih Maç Biletleri’ kategorisine giriş yapın.
  • Buradan tribün ve koltuk seçimlerini yapın.
  • Sisteme üyelikle devam edin.
  • Kredi kartı ile ödemeyi seçin ve ödemeyi aktarın.

Bu işlemlerden sonra alıcı ve satıcı arasında kontak yolu açılır. Satıcı, tarafına gelen bilgilendirme ile alıcı ile iletişim kurar. Passolig kartlarına istinaden verilen bilgiler doğrultusunda maç bileti transfer edilir. Sonra ki adımda ise sizlerden gelen ödeme Yesbilet havuzundan çıkar ve satıcıya aktarılır.

Beşiktaş Kritik Müsabaka ile Çeyrek Finale Göz Kırpıyor!

Beşiktaş tarih yazmaya devam ediyor! Türkiye’de ilk defa bir kulüp grup etabını lider bitirirken, pek çok Beşiktaş taraftarı Bayern Münih karşısında da eleyen taraf olabilme hayallerini kuruyor. Hemen siz de bu önemli maça canlı şahitlik etmek ve dünyaca ünlü yıldızları tribünde izlemek adına Beşiktaş – Bayern Münih Maç Bileti fiyatlarını kıyaslayabilirsiniz. Bütçenize uygun olan herhangi bir bileti satın almak ve taraftar desteğini her daim hissettirmeniz adına buradayız. Günden güne çok daha fazla Beşiktaş taraftarına bilet satın alma noktasında hizmetler sunan ekibimiz, yakaladığı bu üstün hizmetlerle çıta atlamaya devam ediyor. Siz de hemen Beşiktaş – Bayern Münih Maç Bilet fiyatı kıyaslamalarını yaparak yerinizi garanti altında tutabilirsiniz.


0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir