Beşiktaş - Alanyaspor Maç Biletleri

Vodafone Park, İstanbul

01 Nisan 2018 Pazar, 20:00

Süper ligde sona doğru yaklaşırken, şampiyonluk yarışında olan tüm takımlar var olan kozlarını sahaya sürmek için hazırlanıyor! Beşiktaş, 01.04.2018 tarihinde Vodafone Park Stadyumunda oynanacak kritik maç öncesinde taraftarından tam destek bekliyor! Negredo, Pepe, Gary Medel, Lens gibi önemli oyuncular ile bu sezon kadrosunu güçlendiren Beşiktaş; kendi sahasında Vagner Love, Emre Akbaba, Taha gibi gol yollarında etkili olmayı başaran Alanyaspor’u ağırlıyor! Yesbilet’ten Beşiktaş – Alanyaspor Maç Biletleri satın alabilir, siz de takımınızın yıldızlarını canlı bir şekilde izleme fırsatına sahip olabilirsiniz.

Beşiktaş – Alanyaspor Maç Bileti Fiyatları Belirlendi Mi?

Binlerce satıcının, Yesbilet üzerinden satışa sunduğu Beşiktaş – Alanyaspor Maç Bileti fiyatları belirlendi! Öncelikle tribün seçimi yapmalı, daha sonrasında bu tribünlerde satışa sunulan biletleri gözden geçirmelisiniz. Her bütçeye hitap eden bilet seçeneklerini sunan ve bu alanda önemli bir hizmet ortamı yaratan Yesbilet, çalışmalarını hep bir kademe öne çıkartmaktan geri kalmıyor. Tek tuşla Beşiktaş – Alanyaspor Maç Biletlerini gözden geçirin, 2017 / 2018 Sezonunda takımınızın maçlarını canlı bir şekilde izleme şansı yakalayın.

Yesbilet Sıfır Risk Sistemiyle Çalışıyor!

Yesbilet, kullanıcılarına her daim güvenli alışverişi sağlayan ve bu alanda önemli gelişmeler sunan bilet satış platformudur. Haftalık olarak binlerce spor severin maç bileti tedarik ettiği altyapı, Beşiktaş taraftarını sevindiren gelişmeler sunmaya devam ediyor. Tek tıkla Beşiktaş – Alanyaspor Maç Biletleri satın almak için;

  • Tribün ve koltuk seçimlerinizi tamamlayın.
  • Sisteme üye olun veya eski üyeliğinizle girişinizi yapın.
  • Ödeme sayfasına girin.
  • ‘kredi kartı ile ödeme’ işlemlerini tamamlayın.

Passolig uygulamasının hala ülkemizde geçerli olması sebebiyle, maç biletini satın aldığınız kullanıcıya anında bildirim gider. Daha sonrasında Passolig bilgilerinize maç bileti tanımlanır. Sizlerden gelecek talimat ile Yesbilet ödemeleri satıcıya aktarır. Böylelikle herhangi bir aksaklık yaşanmadan, Beşiktaş – Alanyaspor Maç Biletleri tedarik edebilir ve takımınızı Vodafone Park Stadyumunda destekleyebilirsiniz. Dünyaca ünlü yıldızların birbiriyle verdiği mücadelelere canlı şahitlik etmek ve bu zorlu müsabakayı izlemek istiyorsanız, hemen maç biletinizi Yesbilet üzerinden satın almayı ihmal etmeyin. Her bütçeye duyarlı maç biletleri anında hesabınızda! 

Hangi kategori, kaç adet bilet ihtiyacınız var?

Bilet kategorisi
Kalan adet
Ücret / Adet
Ücret / Adet
Kale Arkası Üst Kat
4
120,00 TL
Kale Arkası Üst Kat
5
149,00 TL
Üst Kat
4
198,00 TL
Kenar
4
245,00 TL
Üst Kat
5
249,00 TL
Alt Kat
4
295,00 TL
Kenar
5
299,00 TL
Alt Kat
5
349,00 TL
VIP
4
750,00 TL
VIP
4
750,00 TL
1903 Tribünü
4
800,00 TL

Garantili Bilet

Yesbilet, tüm biletlerin gerçekliğini garantiliyor. Binlerce müşterimiz gibi biletinizi güvenle alabilirsiniz.

Zamanında Teslimat

Biletleriniz, türüne göre passolig kartınıza, mailinize veya kağıt bilet ise hızlı kargo ile, istediğiniz yere zamanında ulaştırılır.

Benzer Etkinlikler

Fenerbahçe - Beşiktaş

Ülker Stadyumu

17 Nisan Salı 20:00

Osmanlıspor - Beşiktaş

Osmanlı Stadyumu

13 Mayıs Pazar 20:00

Beşiktaş - Kayserispor

Vodafone Park

05 Haziran Salı 19:00