Beşiktaş - Alanyaspor Maç Biletleri

Vodafone Park, İstanbul

31 Mart 2018 Cumartesi, 19:00

past event
Bu etkinlik geçmiştir, üzgünüz.

Benzer kategorideki diğer etkinliklere
göz atabilirsiniz.


Benzer Etkinlikler

past event

Sivasspor - Beşiktaş

Yeni Sivas 4 Eylül Stadyumu

22 Nisan Pazartesi 20:00

past event

Beşiktaş - Kasımpaşa

Vodafone Park

26 Mayıs Pazar 20:00

past event

Trabzonspor - Beşiktaş

Medical Park Stadyumu

19 Mayıs Pazar 20:00

Süper ligde sona doğru yaklaşırken, şampiyonluk yarışında olan tüm takımlar var olan kozlarını sahaya sürmek için hazırlanıyor! Beşiktaş, 01.04.2018 tarihinde Vodafone Park Stadyumunda oynanacak kritik maç öncesinde taraftarından tam destek bekliyor! Negredo, Pepe, Gary Medel, Lens gibi önemli oyuncular ile bu sezon kadrosunu güçlendiren Beşiktaş; kendi sahasında Vagner Love, Emre Akbaba, Taha gibi gol yollarında etkili olmayı başaran Alanyaspor’u ağırlıyor! Yesbilet’ten Beşiktaş – Alanyaspor Maç Biletleri satın alabilir, siz de takımınızın yıldızlarını canlı bir şekilde izleme fırsatına sahip olabilirsiniz.

Beşiktaş – Alanyaspor Maç Bileti Fiyatları Belirlendi Mi?

Binlerce satıcının, Yesbilet üzerinden satışa sunduğu Beşiktaş – Alanyaspor Maç Bileti fiyatları belirlendi! Öncelikle tribün seçimi yapmalı, daha sonrasında bu tribünlerde satışa sunulan biletleri gözden geçirmelisiniz. Her bütçeye hitap eden bilet seçeneklerini sunan ve bu alanda önemli bir hizmet ortamı yaratan Yesbilet, çalışmalarını hep bir kademe öne çıkartmaktan geri kalmıyor. Tek tuşla Beşiktaş – Alanyaspor Maç Biletlerini gözden geçirin, 2017 / 2018 Sezonunda takımınızın maçlarını canlı bir şekilde izleme şansı yakalayın.

Yesbilet Sıfır Risk Sistemiyle Çalışıyor!

Yesbilet, kullanıcılarına her daim güvenli alışverişi sağlayan ve bu alanda önemli gelişmeler sunan bilet satış platformudur. Haftalık olarak binlerce spor severin maç bileti tedarik ettiği altyapı, Beşiktaş taraftarını sevindiren gelişmeler sunmaya devam ediyor. Tek tıkla Beşiktaş – Alanyaspor Maç Biletleri satın almak için;

  • Tribün ve koltuk seçimlerinizi tamamlayın.
  • Sisteme üye olun veya eski üyeliğinizle girişinizi yapın.
  • Ödeme sayfasına girin.
  • ‘kredi kartı ile ödeme’ işlemlerini tamamlayın.

Passolig uygulamasının hala ülkemizde geçerli olması sebebiyle, maç biletini satın aldığınız kullanıcıya anında bildirim gider. Daha sonrasında Passolig bilgilerinize maç bileti tanımlanır. Sizlerden gelecek talimat ile Yesbilet ödemeleri satıcıya aktarır. Böylelikle herhangi bir aksaklık yaşanmadan, Beşiktaş – Alanyaspor Maç Biletleri tedarik edebilir ve takımınızı Vodafone Park Stadyumunda destekleyebilirsiniz. Dünyaca ünlü yıldızların birbiriyle verdiği mücadelelere canlı şahitlik etmek ve bu zorlu müsabakayı izlemek istiyorsanız, hemen maç biletinizi Yesbilet üzerinden satın almayı ihmal etmeyin. Her bütçeye duyarlı maç biletleri anında hesabınızda! 

Beşiktaş Maç Biletleri

Sivasspor - Beşiktaş

Yeni Sivas 4 Eylül Stadyumu,Sivas

22 Nisan Pazartesi 20:00

Galatasaray - Beşiktaş

Türk Telekom Stadyumu,İstanbul

05 Mayıs Pazar 19:00

Trabzonspor - Beşiktaş

Medical Park Stadyumu,Trabzon

19 Mayıs Pazar 20:00

Süper Lig Maç Biletleri

Alanyaspor - Fenerbahçe

Alanya Oba Stadyumu,Alanya

21 Nisan Pazar 19:00

Sivasspor - Beşiktaş

Yeni Sivas 4 Eylül Stadyumu,Sivas

22 Nisan Pazartesi 20:00

Fenerbahçe - Trabzonspor

Ülker Stadyumu,İstanbul

27 Nisan Cumartesi 19:00