Beşiktaş - Akhisar Belediyespor Maç Biletleri

Vodafone Park, İstanbul

17 Kasım 2017 Cuma, 20:00

past event
Bu etkinlik geçmiştir, üzgünüz.

Benzer kategorideki diğer etkinliklere
göz atabilirsiniz.


Benzer Etkinlikler

past event

Osmanlıspor - Beşiktaş

Osmanlı Stadyumu

13 Mayıs Pazar 20:00

past event

Beşiktaş - Kayserispor

Vodafone Park

05 Haziran Salı 19:00

past event

Galatasaray - Beşiktaş

Türk Telekom Stadyumu

29 Nisan Pazar 17:00

Beşiktaş, ligde istikrarsız ancak yinede puan tablosunda ortalarda seyreden ve üst sıralara çıkmak için varını yokunu ortaya koyan Akhisar Belediyespor’u ağırlıyor! Siz de 41903 kişilik Vodafone Park'a konuk olmak ve geçtiğimiz sezonun şampiyon takımı Beşiktaş’ı binlerce taraftar ile beraber desteklemek ister misiniz? Hep bir ağızdan Beşiktaş marşları söylemek, bu zorlu müsabakada takımınızın tamamen destekçisi olmak oldukça kolay! Tek yapmanız gereken şey Yesbilet üzerinden Beşiktaş – Akhisar Belediyespor Maç Biletleri satın almak ve bu kritik müsabakada yerinizi ayırtmak! Talisca, Cenk Tosun, Álvaro Negredo, Quaresma, Fabri, Oğuzhan Özyakup gibi yıldızların tamamı bu maçta sahne alacak!

Beşiktaş – Akhisar Belediyespor Maç Bileti fiyatları!

Beşiktaş – Akhisar Belediyespor Maç Bileti fiyatlarını öğrenmek ve bir tercih yapmak adına Yesbilet’in etkinliğine göz atmalı ve tribün seçimlerini yapmalısınız! Seçeceğiniz tribünlere göre fiyatlarda bazı oynamalar söz konusu! Bu sebeple takımınızı canlı bir şekilde desteklemek ve bu atmosferde yerinizi almak adına siz de Beşiktaş – Akhisar Belediyespor Maç Bilet fiyatı araştırmalarınızı yaparak, bütçenize uygun olan koltuk seçimlerini tamamlayabilirsiniz. Yesbilet, tüm Beşiktaş taraftarlarına kolaylık sağlamayı ihmal etmiyor.

Beşiktaş – Akhisar Belediyespor Maç Biletlerini Yesbilet’ten nasıl alabilirim?

Yesbilet üzerinden Beşiktaş – Akhisar Belediyespor Maç Biletleri satın almak oldukça kolay! Tek yapmanız gereken şey hemen Yesbilet etkinliğine göz atmak, sonrasında şu adımları tamamlamaktır;

  • “Beşiktaş – Akhisar Belediyespor Maç Biletleri” kategorisine girişinizi gerçekleştirin.
  • Buradan müsait olan tribün ve koltuk seçimlerinizi yapın.
  • Üyelik formunu doldurun ve Yesbilet’e abone olun.
  • Kredi kartı ile ödemenizi tamamlayın.

Ödeme işleminin tamamlanması ile beraber alıcı – satıcı arasında bir köprü vazifesi kurulur, böylelikle satıcı Passolig kartınıza bilet transferlerini sağlar. Herhangi bir risk olmaması açısından sizlerin ödemesini ilk etapta kendi havuzunda tutan Yesbilet, biletiniz Passolig kartınıza tanımlandıktan sonra satıcıya ödemeleri aktarmaktadır. Bu sayede her gün binlerce taraftar, seçtiği organizasyonlara güvenle maç bileti satın alabiliyorlar. Siz de Beşiktaş – Akhisar Belediyespor Maç Biletleri satın alarak, takımınızı bu zorlu müsabakada destekleme şansına ulaşabilirsiniz. Türkiye’nin en iyi bilet satış platformu Yesbilet, 24 saat sizlere hizmet sağlıyor! 

Beşiktaş Maç Biletleri

Galatasaray - Beşiktaş

Türk Telekom Stadyumu,İstanbul

29 Nisan Pazar 17:00

Osmanlıspor - Beşiktaş

Osmanlı Stadyumu,Ankara

13 Mayıs Pazar 20:00

Beşiktaş - Sivasspor

Vodafone Park,İstanbul

20 Mayıs Pazar 20:00

Süper Lig Maç Biletleri

Kasımpaşa - Fenerbahçe

Recep Tayyip Erdoğan Stadyumu,İstanbul

28 Nisan Cumartesi 20:00

Galatasaray - Beşiktaş

Türk Telekom Stadyumu,İstanbul

29 Nisan Pazar 17:00

Fenerbahçe - Bursaspor

Ülker Stadyumu,İstanbul

06 Mayıs Pazar 20:00