Beşiktaş - Adanaspor Maç Biletleri

Vodafone Park, İstanbul

24 Nisan 2017 Pazartesi, 19:00

past event
Bu etkinlik geçmiştir, üzgünüz.

Benzer kategorideki diğer etkinliklere
göz atabilirsiniz.


Benzer Etkinlikler

past event

Beşiktaş - Kasımpaşa

Vodafone Park

26 Mayıs Pazar 20:00

Geçtiğimiz yılın Spor Toto Süper Lig şampiyonu Beşiktaş ile TFF 1. Lig Şampiyonu Adanaspor kozlarını Vodafone Arena’da paylaşıyor! Siz de Beşiktaş – Adanaspor Maç Biletleri satın alarak, takımınıza bu zorlu müsabakada destek olmak ister misiniz? Hemen Yesbilet etkinliğine göz atabilir, şampiyonluğu büyük ölçüde etkileyecek bu maç için yerinizi ayırtabilirsiniz. 16 Nisan 2017 tarihinde oynanacak maç, 41903 kişilik Vodafone Arena kapasitesi ile taraftarlarına kapılarını aralıyor. Talisca, Aboubakar, Quaresma, Caner Erkin, Gökhan Gönül, Gökhan İnler, Atiba, Oğuzhan Özyakup ve nicelerini canlı bir şekilde izlemek istiyorsanız hemen maç biletinizi temin etmeyi ihmal etmeyin! Dünyaca ünlü yıldızlar, sizlere muhteşem bir şölen havası sağlayacak!

Beşiktaş – Adanaspor Maç Biletlerini Yesbilet’ten nasıl alırım?

Yesbilet üzerinden Beşiktaş – Adanaspor Maç Biletleri satın almak oldukça kolay! Sunulmuş olan adımları takip ederek, siz de güvenle maç biletinizi alabilir ve takımınıza tam destek verebilirsiniz. Bu yönde şu adımları takip etmeyi ihmal etmeyin;

  • “Beşiktaş – Adanaspor Maç Biletleri” etkinliğine göz atın.
  • Bütçenize uyum sağlayan tribün ve koltuk seçimlerinizi tamamlayın.
  • Ödeme yönteminden önce açılan üyelik formunu doldurun.
  • Ödemenizi kredi kartı ile tamamlayın.

Ödemenin aktarılması ile beraber alıcı ve satıcı arasında bir transfer ortamı sağlanır, böylelikle sorunsuz bir şekilde Passolig kartınıza maç biletiniz tanımlanır. Sizlerden gelen ödemeleri “sıfır risk faktörünü” devrede tutmak için kendi havuzunda barındıran Yesbilet, biletiniz Passolig kartınıza aktarıldıktan sonra, satıcıya ücreti teslim etmektedir. Böylelikle herhangi bir risk olmadan Beşiktaş – Adanaspor Maç Biletleri ve diğer tüm etkinliklere ilişkin maç biletlerinizi satın alabilirsiniz.

Beşiktaş – Adanaspor Maç Bileti fiyatları!

Beşiktaş – Adanaspor Maç Bileti fiyatlarını öğrenmek ve satın almak için hemen tribün – koltuk seçimlerinizi yapın. Bu sayede herhangi bir sorun olmadan maç biletinizi temin edebilecek, takımınıza tam destek sunma şansına sahip olabileceksiniz. Türkiye’de binlerce taraftara hizmet sunan Yesbilet, güvenle maç bileti almanıza aracı oluyor ve bu hizmetleri hep bir adım ön planda tutuyor. Siz de hemen Beşiktaş – Adanaspor Maç Bilet fiyatı araştırmalarını yaparak, Vodafone Arena’da yerinizi ayırtın!  

Beşiktaş Maç Biletleri

Beşiktaş - Kasımpaşa

Vodafone Park,İstanbul

26 Mayıs Pazar 20:00

Süper Lig Maç Biletleri

Fenerbahçe - Antalyaspor

Ülker Stadyumu,İstanbul

26 Mayıs Pazar 20:00

Beşiktaş - Kasımpaşa

Vodafone Park,İstanbul

26 Mayıs Pazar 20:00