Başakşehir - Galatasaray Maç Biletleri

Fatih Terim Stadyumu, İstanbul

15 Aralık 2018 Cumartesi, 19:00

past event
Bu etkinlik geçmiştir, üzgünüz.

Benzer kategorideki diğer etkinliklere
göz atabilirsiniz.


Benzer Etkinlikler

Spor Toto Süper Ligin ve Avrupa Liginin flaş takımları arasında yer alan Medipol Başakşehir, üst üste aldığı galibiyetler ile taraftarını sevindiriyor. Ligde iyi bir sıralama yakalayan İstanbul temsilcisi, Türkiye’nin köklü kulüpleri arasında yer alan Galatasaray’ı konuk ediyor. Galatasaray taraftarı olarak takımınızı bu zorlu müsabakada desteklemek ve yanında olmak ister misiniz? Öyleyse hemen Yesbilet üzerinden Medipol Başakşehir – Galatasaray Maç Biletleri araştırması yapabilir, siz de 17319 kişilik Başakşehir Fatih Terim stadyumunda yerinizi alabilirsiniz. Şampiyonluk yarışını büyük ölçüde etkileyecek olan bu kritik maç öncesi Galatasaray futbolcuları, taraftarlarından tam destek bekliyor!

Medipol Başakşehir – Galatasaray Maç Bileti fiyatları!

Medipol Başakşehir – Galatasaray Maç Bileti fiyatlarını öğrenmek ve satın almak için yapmanız gereken “deplasman tribünü” seçeneğini işaretlemek! Türkiye’de en çok tercih edilen maç bilet satış platformu olan Yesbilet, sizlere kolaylık sağlamayı ihmal etmiyor ve güncel fırsatların tamamını ele alma şansları veriyor. Siz de hemen Medipol Başakşehir – Galatasaray Maç Bileti fiyatlarını inceleyebilir, takımınızı bu kritik deplasmanda yalnız bırakmamış olursunuz!

Medipol Başakşehir – Galatasaray Maç Biletini Yesbilet’ten nasıl alırım?

Türkiye’nin en önemli maçlarından bir tanesi olarak ifade edilen Medipol Başakşehir – Galatasaray için siz de biletinizi alabilir, takımınızın arkasında durabilirsiniz. Yesbilet, her gün binlerce spor severin kolaylıkla maç bileti satın almasına yardımcı oluyor. Siz de Medipol Başakşehir – Galatasaray Maç Biletleri almak için şu adımları takip etmelisiniz;

  • “Medipol Başakşehir – Galatasaray Maç Biletleri” bölümüne giriş yapın.
  • Buradan tribün ve koltuk seçimlerinizi gerçekleştirin.
  • Üyelik formunu doldurun.
  • Kredi kartı ile ödeme yöntemlerini seçin.
  • Ödemenizi gerçekleştirin.

Ödeme tamamlandıktan sonra satıcıya bildirim gidecek, bu sayede satıcı Passolig kartınıza bilet aktarımlarını gerçekleştirecektir. Biletler tarafınıza aktarılmadığı müddetçe ödemeleri kendi havuzunda tutan Yesbilet, böylelikle sıfır risk faktörü altında çalışıyor ve öncü hizmet çeşitlerinin tamamını ele almanıza da aracı oluyor. Siz de başta Medipol Başakşehir – Galatasaray Maç Biletleri olmak üzere, diğer tüm organizasyonlar için maç biletlerinizi temin edebilirsiniz!  

Futbol Maç Biletleri

Liverpool - Chelsea - Avrupa Süper Kupası

Vodafone Park,İstanbul

14 Ağustos Çarşamba 22:00