Başakşehir - Bursaspor Maç Biletleri

Fatih Terim Stadyumu, İstanbul

13 Ağustos 2017 Pazar, 00:00

past event
Bu etkinlik geçmiştir, üzgünüz.

Benzer kategorideki diğer etkinliklere
göz atabilirsiniz.


Benzer Etkinlikler

Başakşehir, Süper Lig'in ilk haftasında Bursaspor'u ağırlıyor. Siz de hemen Yesbilet'ten Başakşehir – Bursaspor Maç Biletleri satın alabilir, Başakşehir Fatih Terim Stadında oynanacak bu maçta takımınızın destekçisi olabilirsiniz. Kritik maç öncesi Bursaspor'lu futbolcular, taraftar desteğini tamamen arkasında bekliyor! Sizlere düşen görev ise maç biletimizi satın almak, formalarınızı giyip, Başakşehir Fatih Terim stadyumunun yolunu tutmak! 

Başakşehir – Bursaspor Maç Bileti fiyatları!

Başakşehir – Bursaspor Maç Bileti fiyatlarını öğrenmek ve satın almak adına hemen tribünü seçmeli ve adımları tamamlamalısınız. Binlerce satıcı, ayrı fiyatlandırmalar üzerinden maç biletlerini satışa sunmaktadır. Siz de taraftar olarak takımınızı desteklemek ve arkasında durmak için hemen Başakşehir – Bursaspor Maç Bilet fiyatı araştırmaları yapabilir, stadyumda ki yerinizi garanti edebilirsiniz.

Başakşehir – Bursaspor Maç Biletlerini Yesbilet’ten nasıl alabilirim?

Yesbilet, kullanıcılarına her daim kolaylık sağlamayı ihmal etmiyor! Bu sayede güvenle maç biletini satın almak ve takımınıza tam destek sağlamanız için, uygun görülmüş adımları takip edebilirsiniz;

  • “Başakşehir – Bursaspor Maç Biletleri” etkinlik sayfasına girin.
  • Buradan müsabakayı izlemek istediğiniz bölümü işaretleyin.
  • Daha önce Yesbilet’ten maç bileti satın almadıysanız, bir üyelik oluşturun.
  • Ödeme yönteminizi seçin.
  • Ödemenizi tamamlayın.

Ödeme işlemi tamamlandıktan hemen sonra Yesbilet, satıcı ile iletişime geçer ve maç biletinizin transfer edilmesine olanaklar sağlar. Dakikalar içerisinde Passolig kartınıza maç biletiniz tanımlanacak, tribünde ki yerinizi alabileceksiniz. Türkiye’nin en güvenilir ve en çok tercih edilen bilet satış platformu Yesbilet, kullanıcılarına “sıfır risk faktörü” ile maç bileti satın alma olanakları veriyor. Başakşehir – Bursaspor Maç Biletleri ve diğer tüm organizasyonlara maç biletinizi güvenle satın alabilirsiniz.  

Futbol Maç Biletleri

Liverpool - Chelsea - Avrupa Süper Kupası

Vodafone Park,İstanbul

14 Ağustos Çarşamba 22:00