Avrupa Ligi Maç Biletleri

"Avrupa Avrupa duy sesimizi, bu gelen Türkiye'nin ayak sesleri !" Uefa Avrupa Ligi heyecanı bu sezonda da ülkemizden 3 takımın katılımı ile devam edecek. Geçtiğimiz sezonu 72 puan ile 3.tamamlayan Medipol Başakşehir, 71 puanla 4.sırada tamamlayam Beşiktaş ile Türkiye Kupası Şampiyonu TM Akhisarspor, bu sezon ülkemizi Uefa Avrupa Ligi'nde temsil edecek. Beşiktaş, Başakşehir ve Akhisar taraftarının yanısıra futbolsever vatandaşlarımız bilet satın alma işlemlerini Yesbilet'ten pratik ve güvenli biçimde gerçekleştirebilecek. Sen de biletini Yesbilet'ten temin et, Avrupa ligi yıldızları arasında takımını yalnız bırakma !

Yesbilet üzerinden Avrupa Ligi Maç Biletleri nasıl alınıyor?

Yesbilet, Avrupa Ligi Maç Biletleri satın alma konusunda sizlere pek çok kolaylığı sağlamaktadır. Bu noktada iç saha veya yurtdışı deplasman maçları satın alma konusunda şu adımları izlemeniz yeterli olacaktır;

  • Hemen “Avrupa Ligi Maç Biletleri” kategorisinden takımınızı seçin.
  • Burada yer alan maçlardan herhangi birisini seçin, tribün ve koltuk seçimlerinizi tamamlayın.
  • Kredi kartı ile ödeme yöntemini seçin.
  • Yesbilet üzerinden bir üyelik oluşturun. 
  • Ödemenizi tamamlayın.
  • İç saha maçları için maç biletiniz Passolig kartınıza kısa süre içerisinde aktarılacak, dış saha maçları içinse panel üzerinden e-bileti yazdırabilecek veya adresinize kargo imkanıyla temin alabileceksiniz.

Yesbilet, alıcı ve satıcı arasında güven ortamı sağlamaktadır. Bugüne kadar binlerce taraftarın maç bileti satın almak adına öncelikli tercihi konumunda yer alan Yesbilet, sizlerden gelen ödemeyi ilk önce kendi havuzunda tutuyor, biletler tarafınıza aktarıldıktan sonra satıcıya gönderimini sağlıyor. Böylelikle her iki tarafta mağdur olmadan, maç biletini temin alabilme şanslarına sahip olmaktadır.

Avrupa Ligi Maç Bileti Fiyatları!

Yesbilet üzerinden Avrupa Ligi Maç Bileti fiyatlarını öğrenmek açısından hemen siz de takımınızın kategorisine giriş yapabilirsiniz. Burada yer alan kategoriler üzerinden, oynanacak maçın önemi ve iç saha – dış saha kombinasyonuna göre maç biletlerinde bazı fiyat değişimleri gözlemlenebiliyor. En kolay ve basit bir şekilde maç biletinizi temin etmek, cazip fiyatlardan takımınızı destekleme olanaklarına sahip olmak için siz de maç biletinizi kısa vade de temin almayı ihmal etmeyin.