8 Nisan 2017 Cumartesi 21:00 tarihinde Küçük Çiftlik Park’ta düzenlenecek Apocalyptica plays Metallica by Four Cellos konser için yerinizi ayırttınız mı? Finlandiya’nın önemli metal grubu olan Apocalyptica, 20. Yılı itibariyle çıkardıkları albümde yer alan tüm parçaları çalacağı özel bir turne ile İstanbul’a geliyor! Hemen siz de Apocalyptica plays Metallica by Four Cellos konser biletlerini Yesbilet üzerinden temin edebilir, bu önemli konser de yerinizi ayırtabilirsiniz. Metallica şarkılarını yaylı enstrümanlara adapte ederek albümler hazırlayan grup, bu alanda farklı bir müzik anlayışı ile Dünya çapında saygı kazandı! Albümünün ilk ayağı olarak belirlediği İstanbul konserine bilet almak ister misiniz?

Apocalyptica plays Metallica by Four Cellos konser bileti fiyatları!

Apocalyptica plays Metallica by Four Cellos konser bileti fiyatları 2 farklı düzen ile sağlanıyor. Normal ve Sahne önü olarak iki farklı bilet türünün satışa sunacağı bu uygulama için minimum 90, maksimum ise 250 TL’yi aşan bir fiyat söz konusu olacaktır. Dünya çapında önemli bir müzik grubu olan Apocalyptica plays Metallica by Four Cellos, Converse ve Redbull işbirliği ile düzenlenecek konser için Türk misafirlerini bekliyor! Hemen Yesbilet üzerinden Apocalyptica plays Metallica by Four Cellos konser bilet fiyatı araştırmalarınızı yapın ve yerinizi ayırtmayı ihmal etmeyin.

Apocalyptica plays Metallica by Four Cellos konser biletlerini Yesbilet’ten nasıl alırım?

Yesbilet uygulaması üzerinden Apocalyptica plays Metallica by Four Cellos konser biletleri satın almak oldukça kolay! Hemen basit birkaç adım ile beraber Küçük Çiftlik Parkta yerinizi ayırtın;

  • “Apocalyptica plays Metallica by Four Cellos konser biletleri” kategorisine girin.
  • Buradan Küçük Çiftlik Park düzenine göre “Sahne Önü – Normal” biletlerden birisini seçin.
  • Sisteme üye olun veya var olan üyelikle giriş yapın.
  • Kredi kartı ile ödemenizi tamamlayın.

Ödeme tamamlandıktan sonra biletinizi e-bilet olarak alabilir veya kargo imkanıyla sizlere transfer edilmesine yardımcı olabilirsiniz. Sizlerden gelen ödemeleri kendi havuzumuzda tutuyor, bilet tarafınıza aktarıldıktan sonra ödemeleri satıcıya transfer ediyoruz. Sıfır Risk Sistemiyle çalışan Yesbilet üzerinden Apocalyptica plays Metallica by Four Cellos konser biletleri satın almanın tam zamanı! 

Kategoriler: Genel

0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir