22.04.2017 tarihinde Antalya Arena’da oynanacak Antalyaspor – Trabzonspor maçına biletinizi temin ettiniz mi? Trabzonspor takımı, gelecek sezon için Avrupa Kupalarında mücadele etmek ve aynı zamanda ligin bitimine birkaç hafta kala iyi bir sıralama elde edebilmek adına taraftar desteğini bekliyor! Siz de hemen Antalyaspor – Trabzonspor maç biletleri satın alarak, 2000 Trabzonspor biletli seyircisinden birisi olma imkanına sahip olun. 33032 kişilik Antalya Arena stadyumunda Samuel Eto’o, Olcay Şahan, N’Doye, Serdar Özkan gibi önemli yıldızları izlemeye hazır mısınız? Hemen Yesbilet üzerinden biletinizi satın alın, bu sayede takımınızı deplasman maçlarında dahi yalnız bırakmayın!

Antalyaspor – Trabzonspor maç bileti fiyatları!

Deplasman tribünü için maç bileti satışlarının gerçekleşeceği uygulamamız üzerinden tüm Trabzonspor taraftarı kolaylıkla yerini ayırtabilir! Antalyaspor – Trabzonspor maç bileti fiyatları, satın alacağınız biletin koltuk numarasına göre değişim göstermektedir. Antalya Arena stadyumunda 2000 biletli Trabzonspor taraftarı kabul edileceği kesinleşti! Siz de iyi bir ivme yakalayan Bordo – Mavili ekibe gönül veriyorsanız, Yesbilet üzerinden sorunsuzca Antalyaspor – Trabzonspor maç bilet fiyatı araştırmalarını yapabilir ve yerinizi ayırtabilirsiniz.

Antalyaspor – Trabzonspor maç biletlerini Yesbilet’ten nasıl alırım?

Yesbilet uygulamasından Antalyaspor – Trabzonspor maç biletleri satın almak oldukça kolay! Trabzonspor taraftarına deplasman maçlarında dahi kolaylık sağlayan uygulamamızdan maç biletinizi temin etmek için;

  • “Antalyaspor – Trabzonspor maç biletleri” kategorisine girin.
  • Buradan “deplasman tribünü” seçeneğini işaretleyin ve koltuklarınızı belirleyin.
  • Sisteme üye olun veya var olan üyelikle giriş yapın.
  • Kredi kartıyla ödeme yöntemini seçin ve ödemenizi aktarın.

Ödemenizi aktarmanız ile beraber Yesbilet temsilcileri alıcı – satıcı arasında güvenilir bir ortam sağlar. Böylelikle sizlerden gelen ödemeleri ilk etapta kendi havuzunda tutan Yesbilet, Passolig kartınıza aktarılan maç biletlerinden sonra ödemeleri satıcıya transfer eder. Türkiye’nin en çok tercih edilen ve ilk Sıfır Risk Sistemiyle çalışan uygulaması Yesbilet, Antalyaspor – Trabzonspor maç biletleri konusunda da taraftara muhteşem hizmetlerini sunmaktan geri kalmıyor. Hemen yerinizi ayırtabilir, bu kritik müsabakada 90 dakika boyunca Antalya Arena stadyumunu Trabzonspor marşları ile yıkabilirsiniz!  

Kategoriler: Genel

0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir