Yıldız futbolcuları kadrosuna katarak güçlendiren Antalyaspor, bu yıl ligde ki flaş çıkışını sürdürmeyi planlıyor! Antalyaspor – Fenerbahçe Maç Biletinizi satın alarak, Fenerbahçe takımını deplasmanda desteklemek ister misiniz? Antalya Arena’da oynanacak bu muhteşem maç öncesi takımınızı desteklemek ve tüm şartlarda arkasında durmak adına hemen siz de Yesbilet üzerinden bilet satın alma işlemlerini tamamlayın.

Antalyaspor – Fenerbahçe Maç Bileti fiyatları!

Fenerbahçe taraftarları, Antalyaspor – Fenerbahçe Maç Bileti fiyatları araştırması yaparken, “deplasman tribün” bölümüne bakmalıdır. 33 bin kişilik Antalya Arena’da yapılacak kritik mücadele de, ortalama 2000 civarı Fenerbahçe seyircisine yer verilecek. Bu zorlu maçta siz de takımınızı desteklemek istiyorsanız, 50-80 TL arası değişen fiyatlar ile hemen biletinizi satın alabilirsiniz. Antalyaspor – Fenerbahçe Maç Biletinizi temin ederek, sezonun zorlu deplasmanlarından bir tanesi olan Antalya’da Fenerbahçe marşlarını söylemek ister misiniz? Bu yönde Yesbilet olarak Fenerbahçe taraftarının daima arkasında oluyor, deplasman maçlarına dahil olmanıza yardımcı oluyoruz!

Antalyaspor – Fenerbahçe Maç Biletimi Yesbilet’ten nasıl satın alabilirim?

Sadece birkaç adımla siz de Antalyaspor – Fenerbahçe Maç Biletinizi satın alabilirsiniz. Yesbilet, sadece Fenerbahçe taraftarı değil; tüm ligde yer alan takımların taraftarlarına günlük olarak binlerce bilet satışını gerçekleştirmektedir. Bu sayede artık bilet satın almak olabildiğince kolay hale dönüşmektedir. Hemen sunulmuş olan adımları takip edin, siz de biletinizi satın alın;

  • Eğer mevcut bir üyeliğiniz yoksa bilet alma işlemi sırasında ya da bilet alma işleminden önce üyelik açmanız gerekmektedir.
  • Üyeliği oluşturduktan sonra “Antalyaspor – Fenerbahçe Maç Bileti” kategorisine giriş yapmalısınız.
  • Kategoride “deplasman tribünü” seçeneğini belirlemelisiniz.
  • Kredi kartı bilgilerinizi girerek ödemenizi tamamlayın.
  • Üyelik esnasında doldurmuş olduğunuz Passolig bilgilerinize bilet transferi gerçekleştirmektedir. Antalya Arena’ya rahatlıkla girişinizi yapabilirsiniz.

 

Kategoriler: Genel

0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir