23.02.2018 19.30 tarihi itibariyle Sinan Erdem Spor Salonunda oynanacak Anadolu Efes – Zalgiris Kaunas maçı için bilet satışları başladı! Yesbilet güvencesi altında maç biletlerinizi tedarik etmek ve hesaplı fiyatlardan satın alınacak olan biletlerle Euroleague heyecanını tatmak mümkün!  Anadolu Efes – Zalgiris Kaunas basketbol biletleri hızla tükeniyor! On binlerce Anadolu Efes taraftarının ilgi gösterdiği bu maçta, Anadolu Efes takımının mutlaka 2 puanı hanesine yazdırması gerekiyor. İlk 8 turu için önemli bir viraj olarak görünen Zalgiris Kaunas maçı için hemen maç biletlerinizi tedarik edebilirsiniz.

Anadolu Efes ‘Ya Tamam, Ya Devam’ Maçına Çıkıyor!

Anadolu Efes için bu maç tam anlamıyla ‘ya tamam, ya devam’ niteliği taşıyor. Siz de hemen Anadolu Efes – Zalgiris Kaunas basketbol bileti fiyatlarına göz atın, satın alımları tamamlayarak yerinizi garanti altında tutun. Binlerce taraftar ile omuz omuza Anadolu Efes marşlarını söylemek ve bu atmosferi canlı bir şekilde yaşamak adına sizleri de salonlara davet ediyoruz. Parkenin yıldızları bu kritik müsabakada tüm kozlarını sahaya sürerek birbirlerini alt edebilmek için elinden geleni yapacak. Durmayın, hemen Yesbilet güvencesi ile Anadolu Efes – Zalgiris Kaunas basketbol bilet fiyatı kıyaslamalarını yapın ve maçları canlı bir şekilde izleme şanslarına sahip olun.

Anadolu Efes – Zalgiris Kaunas Basketbol Biletleri Yesbilet’te!

Yesbilet, Euroleague ve Normal Sezon maçlarında Anadolu Efes taraftarını memnun edici gelişmeler sunmaya devam ediyor. Artık siz de Anadolu Efes – Zalgiris Kaunas basketbol biletleri satın almak için;

  • Sinan Erdem Spor Salonu oturma düzenine göre kategori seçimleri yapın.
  • Daha sonrasında koltuklarınızı seçin ve üyelik sistemine giriş yapın.
  • Kredi kartı ile ödemelerinizi gerçekleştirin.

Ödeme sonrasında sizlerden gelen ücret tarafımızca güvende tutulur. Satıcı ile iletişim kurulur ve maç bileti, e-bilet formatında mail adresinize transfer edilir. Maç bileti tarafınıza ulaştıktan sonra Yesbilet yetkilileri tarafınızdan onay alır. Onaya istinaden ödemeleriniz satıcıya aktarılır ve herhangi bir risk durumu oluşmadan Euroleague maçlarını canlı bir şekilde izleme şanslarına sahip olabilirsiniz. 

Kategoriler: Genel

0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir