Anadolu Efes - Unicaja Malaga Basketbol Biletleri

Abdi İpekçi Arena, İstanbul

03 Kasım 2017 Cuma, 19:30

past event
Bu etkinlik geçmiştir, üzgünüz.

Benzer kategorideki diğer etkinliklere
göz atabilirsiniz.


Benzer Etkinlikler

Anadolu Efes, Euroleague’de bir diğer grup etabı müsabakasına hazırlanıyor. İspanyol temsilcisi Unicaja Malaga, ilk maçında Fenerbahçe’yi yenmeyi başarmış, sürpriz çıkışını bu haftaya kadar ulaştırmıştır. Abdi İpekçi Arena’da 03.11.2017 – 19.30 saatinde oynanacak bu maç için hemen yerinizi ayırtabilirsiniz. Anadolu Efes, geçtiğimiz yıl Final Four heyecanını tatmış ve bu sene de en az final oynamak adına tüm kozlarını sahaya sürmeye hazırlanıyor! Taraftarından tam destek bekleyen Lacivert Beyazlı ekip, bu zorlu müsabakada sizlerden 4 periyot boyunca Anadolu Efes marşları ile stadyumu yıkmanızı arzuluyor! Hemen Yesbilet’e üye olun, siz de Anadolu Efes - Unicaja Malaga Basketbol Biletlerini cazip fiyatlardan temin edin.

Anadolu Efes Taraftarına Hesaplı Fiyatlardan Maç Bileti!

Anadolu Efes-Unicaja Malaga Basketbol Bileti fiyatlarını Yesbilet uygulaması üzerinden karşılaştırabilirsiniz. Tüm bütçelere uyumlu maç bileti opsiyonları tanıyan ve sunduğu hizmetlerle marka değerini hep bir kademe ileride tutan Yesbilet, sizlere bu zorlu müsabakayı canlı bir şekilde izlemek ve gruptan çıkabilmek adına hedefin 2 puan olduğu maçta takımınıza her an destekçi olabilme şanslarını ulaştırmaktadır. Siz de hemen Anadolu Efes-Unicaja Malaga Basketbol Biletlerine göz atın, anında bütçenize uygun bileti tedarik edin.

Anadolu Efes - Unicaja Malaga Basketbol Biletleri Almak!

Yesbilet üzerinden Anadolu Efes - Unicaja Malaga Basketbol Biletleri ve diğer pek çok maça basit adımlarla bilet tedarik edebilirsiniz. Hızlı kargo ile adrese teslim veya e-mail üzerinden e-bilet şeklinde teslimat gibi birçok imkanı sunan Yesbilet, Sıfır Risk Sistemiyle çalışan ilk ve tek uygulama olarak göz doldurmaktadır. Siz de maç biletinizi satın almak için;

  • Anadolu Efes - Unicaja Malaga Basketbol Biletleri kategorisine giriş yapın.
  • Abdi İpekçi Arena oturma düzenine göre tribün ve koltuk seçiminizi tamamlayın.
  • Buradan üyeliğinizle giriş yapın veya yeni bir üyelik oluşturun.
  • Kredi kartı ile ödemeyi gerçekleştirin.

Yesbilet, ilk etapta ödemeleri kendi havuzunda tutar. Maç bileti tarafınıza ulaştıktan sonra satıcıya aktardığı ödeme ile beraber sizleri risk oluşumuna dahil etmeden, güvenli bir şekilde maç izlemeye yöneltir. Tek tuşla biletleri almak ve takımınıza destekçi olmak adına seçiminizi yapabilirsiniz.