Anadolu Efes – Saski Baskonia basketbol biletlerini hala satın almadıysanız en doğru yerdesiniz! Dünya basketbol tarihinin iki önemli takımını karşı karşıya getiren Euroleague grup etabını canlı bir şekilde izlemek ister misiniz? Hemen siz de Yesbilet’e giriş yapın, buradan Abdi İpekçi Arena oturma düzenine göre maç biletlerinizi tedarik edin. 19 Aralık 2017 / 19:45 tarihinde oynanacak bu maç öncesi Anadolu Efes takımı, taraftarından tüm maç boyu destek beklediklerinin altını çizdi! 

10 Bin Anadolu Efes Taraftarı Saski Baskonia Maçını Bekliyor!

10 bin civarı Anadolu Efes taraftarının yer alacağı bu maçta siz de binlerce taraftar içerisinde yer almak ve bu atmosferi canlı bir şekilde tatmak adına Anadolu Efes – Saski Baskonia basketbol bilet fiyatları kıyaslamalarını yapabilirsiniz. Bütçenize uygun olan koltukları anında işaretleyin ve daha sonrasında ödemeleri gerçekleştirerek maç biletinizi garanti altında tutun. Bu maça gitmek isteyen binlerce taraftar, şimdiden Yesbilet sistemi üzerinden Anadolu Efes – Saski Baskonia basketbol bilet fiyatına göz atıyor!

Yesbilet Anadolu Efes Taraftarına Kolaylık Sağlıyor!

Yesbilet uygulaması, Anadolu Efes – Saski Baskonia basketbol biletleri satın almak isteyen kullanıcılara kolaylık sağlamaya devam ediyor! hemen siz de maç biletlerinizi tedarik etmek ve güvenilir kaynaklardan alımları tamamlamak adına bağlantı kurmayı ihmal etmeyin. eşsiz bir hizmeti tarafınıza sunan ve yakaladığı başarısını hep bir basamak ileri seviyeye aktaran uygulama, Sıfır Risk Sistemi ile çalışan ilk ve tek bilet satış platformudur;

  • Anadolu Efes – Saski Baskonia kategorisine girin.
  • Buradan Abdi İpekçi Arena oturma düzenine göre tribün ve koltuklarınızı seçin.
  • Sisteme üyelik ile giriş yapın.
  • Kredi kartı ile ödemenizi gerçekleştirin.

Anadolu Efes – Saski Baskonia basketbol biletleri için ödeme yapan kullanıcılar, daha sonrasında satıcıya giden bildirim sayesinde ‘alıcı / satıcı’ arasında kontak ortamı yaratılır. Sizlerden gelen ödemeler Yesbilet havuzunda tutulur ve maç bileti e-bilet olarak tarafınıza transfer edildikten 12 ila 24 saat içerisinde bilet ücretleri satıcıya aktarılır. 

Kategoriler: Genel

0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir