Anadolu Efes - Olympiakos Basketbol Biletleri

Sinan Erdem Spor Salonu, İstanbul

22 Aralık 2017 Cuma, 19:30

past event
Bu etkinlik geçmiştir, üzgünüz.

Benzer kategorideki diğer etkinliklere
göz atabilirsiniz.


Benzer Etkinlikler

22.12.2017 19:30 tarihinde Abdi İpekçi Arena’da yıldızlar geçidi olacak! Siz de hemen Anadolu Efes – Olympiakos basketbol biletleri satın alarak bu önemli maçta yer almak ve takımınıza tam anlamıyla destek çıkmak ister misiniz? Lacivert Beyazlılar, geçtiğimiz sezon Türk temsilcisi Fenerbahçe’nin yakaladığı başarıyı bu yıl tadabilmek ve şampiyonluğa ulaşabilmek açısından tüm hünerlerini sergiliyor. Binlerce Anadolu Efes taraftarı, Yesbilet güvencesi ile maç biletlerini tedarik etmektedir! Dünyaca ünlü yıldızları canlı bir şekilde izlemek ve Yunan temsilcisi Olympiakos’u sahadan silmek istiyorsanız 4 periyot boyunca takımınıza sahip çıkın.

Abdi İpekçi Arena Olympiakos Maçında Anadolu Efes Marşları ile Yıkılacak!

Yaklaşık 10 bin civarı Anadolu Efes taraftarının kabul edileceği bu önemli müsabakada kritik bir sonuç bekleyen taraftar, oyuncularına ‘hep destek, tam destek’ sloganı ile yardımcı oluyor. Omuz omuza takımınızın marşlarını söylemek ve Yesbilet güvencesi ile Anadolu Efes – Olympiakos basketbol bileti fiyatların gözden geçirmek adına seçiminizi yapın. Tüm bütçelere hitap edebilmesi için stadyumun kategorilerine göre bölünmüş olan maç biletlerini sunan firmamız, bu sayede kişilere Euroleague heyecanını canlı bir şekilde tatma fırsatı veriyor!

Stoklarla Sınırlı Anadolu Efes – Olympiakos Basketbol Biletlerini Hemen Alın!

Hemen siz de stoklarla sınırlı olan Anadolu Efes – Olympiakos basketbol biletlerini satın alın! Her geçen gün Anadolu Efes taraftarının lehine işliyor! Binlerce taraftar, ‘erken final’ niteliği taşıyan bu müsabakada yerini alabilmek ve 4 periyot boyunca takımına şarkılar, marşlar ile destek olabilmek adına yoğun araştırmalar yapıyor. Maç biletini tedarik etmek için;

  • Abdi İpekçi Arena oturma düzenine göre tribün & koltuk seçimini yapın.
  • Buradan sisteme üye girişi gerçekleştirin.
  • Kredi kartı ile ödeme sayfasına gidin.
  • Ödemenizi 3D secure sistemi ile tamamlayın.

Ödeme sonrasında alıcı ve satıcı arasında kontak ortamı yaratan Yesbilet, en kısa süre içerisinde e-bilet olarak mail adresinize teslimatın yapılmasını sağlamaktadır. Bu sayede güvenilir ve en hızlı yoldan Anadolu Efes – Olympiakos basketbol biletleri satın almak söz konusudur! Siz de hemen maç biletlerinizi tedarik edebilirsiniz. 

Basketbol Biletleri

Anadolu Efes - Fenerbahçe Beko

Sinan Erdem Spor Salonu,İstanbul

17 Haziran Pazartesi 20:00

Fenerbahçe Beko - Anadolu Efes

Ülker Sports Arena, İstanbul

19 Haziran Çarşamba 20:00