Anadolu Efes - Maccabi FOX Basketbol Biletleri

Sinan Erdem Spor Salonu, İstanbul

08 Mart 2018 Perşembe, 19:30

past event
Bu etkinlik geçmiştir, üzgünüz.

Benzer kategorideki diğer etkinliklere
göz atabilirsiniz.


Benzer Etkinlikler

Anadolu Efes, sezon başı önemli transferler yapsa da maalesef ki bu yıl Euroleague’de beklediği çıkışı yakalayamadı. Geçtiğimiz yıl Final Four etabına kalan Anadolu Efes, bu yıl da aynı başarıyı yakalamak adına tüm hünerlerini sergiliyor. Euroleague Normal Sezonun sonuna doğru yaklaşırken Anadolu Efes için her 1 puan hayati önem taşıyor! Siz de hemen Yesbilet üzerinden Anadolu Efes - Maccabi FOX basketbol biletleri satın alabilir, Sinan Erdem Spor Salonunda oynanacak bu maça canlı şahitlik edebilirsiniz. Basketbolun yıldızlarını karşı karşıya getiren bu önemli müsabakanın atmosferine dahil olmak sizin elinizde!

Anadolu Efes Taraftarı Maccabi Fox Tel Aviv Maçını İple Çekiyor!

Geçtiğimiz yıl Euroleague Lig sezonunda Anadolu Efes’i her iki müsabakada da deviren Maccabi Fox Tel Aviv takımı, bu kez ‘kaybetme lüksü olmayan’ bir Anadolu Efes takımı ile karşı karşıya gelecek. Anadolu Efes oyuncuları bu maçı ‘intikam maçı’ olarak görüyorlar. Siz de Anadolu Efes - Maccabi FOX basketbol bileti fiyatlarına göz atarak, bütçenize uygun herhangi bir koltuk seçimini yapabilir ve yerinizi garanti altında tutabilirsiniz. On binlerce Anadolu Efes taraftarının akın edeceği bu kritik müsabakada 2 puan almak için savaşacak olan Velimir Perasovic’in askerleri, taraftarına kutlayabileceği şeyler vermek istiyor!

8 Mart’ta Oynanacak Bu Maç İçin Yerinizi Ayırtın

Siz de hemen 8 Mart 2018 19.30 tarihinde oynanacak Anadolu Efes Taraftarı Maccabi Fox Tel Aviv basketbol biletlerini tedarik edin. Takımınıza hep destek, tam destek sunabilmeniz için Yesbilet, hesaplı fiyatlardan maç bileti satın almanıza olanak tanıyor;

  • Kategori, blok ve koltuk seçimlerinizi yaptıktan sonra üyelik sayfasına giriş yapın.
  • Kredi kartı ile ödeme seçeneğini işaretleyin.
  • Ödemelerinizi tamamlayın.
  • Ödeme tamamlandıktan sonra satıcı, en kısa sürede e-mail adresinize maç biletini e-bilet olarak transfer eder.
  • Yesbilet yetkilileri tarafınızdan ‘teslim onayı’ alır ve sizlerden gelen ödemeyi satıcıya aktarır.
  • Sıfır Risk Sistemi ile çalışan ilk ve tek maç bileti satış platformu Yesbilet, tüm takım taraftarlarına kolaylık sağlamaya devam ediyor. 

Basketbol Biletleri

Anadolu Efes - Fenerbahçe Beko

Sinan Erdem Spor Salonu,İstanbul

17 Haziran Pazartesi 20:00

Fenerbahçe Beko - Anadolu Efes

Ülker Sports Arena, İstanbul

19 Haziran Çarşamba 20:00