Euroleague’de grup etaplarının sonuna doğru gelirken, bir üst tura çıkmak isteyen iki takımın mücadelesi nefesleri kesiyor! Siz de hemen 12.01.2018 tarihi 19:30 saatinde oynanacak Anadolu Efes – Kızıl Yıldız basketbol biletini Yesbilet’ten tedarik edin. Her bütçeye uygun, hesaplı fiyatlandırmalar ile bilet satışlarını sürdüren Yesbilet, bu başarısını hep bir basamak yukarıda tutmayı hedeflemektedir. Bu sayede pek çok kullanıcı, Dünyaca ünlü yıldızları canlı bir şekilde izliyor ve takımına tüm maç boyu taraftar desteği sunabiliyor.

On Binlerce Anadolu Efes Tarafından Birisi Siz Olun!

Anadolu Efes – Kızıl Yıldız basketbol bileti fiyatlarını kıyaslayan binlerce taraftar, stoklarla sınırlı olan biletlerini garanti altında tutabilmek adına araştırmalarına devam ediyor. Yesbilet, Anadolu Efes taraftarına her yıl hem lig, hem de Euroleague maçları öncesi destek sunmayı ihmal etmemektedir. Taraftarlar bu önemli maça akın edecek ve ‘ya tamam, ya devam’ havasında olacak bu maç için 2 puanı haznesine yazdırmayı amaçlıyorlar. Sinan Erdem Spor Salonu'nda oynanacak olan bu maça hemen dahil olabilmek için Anadolu Efes – Kızıl Yıldız basketbol bilet fiyatına göz atabilirsiniz.

Yesbilet’ten 3 Aşamada Anadolu Efes – Kızıl Yıldız Basketbol Biletleri Satın Alın!

Yesbilet, 3 basit adım ile kullanıcılarına Anadolu Efes – Kızıl Yıldız basketbol biletleri satın alma fırsatı tanımaktadır. Bu işlemleri sonuca ulaştırmak ve kısa yoldan maç biletlerini satın alabilmek adına izlemeniz gereken yollar şu şekildedir;

  1. Hemen ‘Anadolu Efes – Kızıl Yıldız’ kategorisine girin. Buradan Sinan Erdem Spor Salonu oturma düzenine göre kategori, tribün ve koltuk seçimleri yapın.
  2. Daha sonrasında sisteme üyeliğiniz ile giriş yapın veya yeni bir üyelik oluşturun.
  3. Kredi kartı ile ödemeyi seçin ve ödemeyi tamamlayın.

İşlem bu kadar! Yesbilet yetkilileri, satıcı ile kontak kurar ve sisteme kayıtlı olan e-mail adresinize, e-biletlerinizin transfer edilmesini sağlar. Böylelikle herhangi bir risk olmadan önemli müsabakayı canlı bir şekilde izleyebilir ve taraftar desteğini takımınıza tüm maç boyu sağlayabilirsiniz. Anadolu Efes – Kızıl Yıldız basketbol biletlerini anında tedarik edin.  

Kategoriler: Genel

0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir