Anadolu Efes - Khimki Moskova Basketbol Biletleri

Sinan Erdem Spor Salonu, İstanbul

21 Mart 2018 Çarşamba, 19:45

past event
Bu etkinlik geçmiştir, üzgünüz.

Benzer kategorideki diğer etkinliklere
göz atabilirsiniz.


Benzer Etkinlikler

Anadolu Efes için bu maç bir diğer tura çıkabilmek için hayati önem taşıyor. Bu yılın Euroleague’de sürpriz takımı olan Khimki Moskova, her yıl şampiyonluk iddiasını sürdüren Türk temsilcimiz Anadolu Efes’e karşı! Sinan Erdem Spor Salonunda 21 Mart 2018 / 19.45 tarihinde oynanacak bu maçı canlı bir şekilde izlemek ister misiniz? Eğer cevabınız evetse vakit kaybetmeden Anadolu Efes - Khimki Moskova basketbol biletlerine göz atın, yerinizi garanti altında tutun. Kritik müsabakada Anadolu Efes için 2 puan hayati önem taşıyor.

Yesbilet’ten Anadolu Efes - Khimki Moskova Basketbol Bileti Nasıl Satın Alınıyor?

Yesbilet Anadolu Efes taraftarına her hafta on binlerce bilet satın alma şansları tanımaktadır. Siz de Euroleague heyecanını canlı bir şekilde tadabilmek ve bu önemli maçta yerinizi ayırtmak için Anadolu Efes - Khimki Moskova basketbol biletleri kategorisine giriş yapabilirsiniz;

  • Daha sonrasında farklı kategoriler üzerinden herhangi birisini seçin. Seçimleri bütçenize ve göz zevkinize göre yapabilirsiniz.
  • Burada müsait olan koltuklardan herhangi birisini seçin ve üye sayfasına giriş yapın.
  • Kredi kartı ile ödeme yapabilmek için ‘ödeme sayfasına’ geçiş yapın.
  • Ödemenizi aktarın.

Ödemeler tamamlandıktan sonra ilk olarak ücretiniz Yesbilet havuzunda tutulur. Alıcı ve satıcı arasında iletişim sağlanır. Satıcı, alıcıya e-bilet formatında transferi ‘mail adresi’ üzerinden sağlar. Alıcı tarafından gelen ‘teslimat onayı’ ile beraber ödemeler satıcıya aktarılır. Herhangi bir risk durumu oluşmadan on binlerce taraftar her hafta maç biletleri satın alıyor.

Anadolu Efes İçin Euroleague Sezonunda Kritik Müsabaka!

Anadolu Efes taraftarı için Euroleague Çeyrek Final turuna çıkabilmek için önemli bir müsabaka! Siz de hemen Anadolu Efes - Khimki Moskova basketbol bileti fiyatlarını kıyaslayabilir, herhangi bir koltuğu işaretleyerek bu heyecanı canlı bir şekilde yaşama fırsatına ulaşabilirsiniz. Parkenin yıldızları arasında oynanacak bu kritik müsabakada Türk ve Rus temsilcileri, bir üst tura çıkabilmek için tüm kozlarını sahaya sürmek zorunda! Anadolu Efes taraftarı olarak bizlere düşen görev, takımımızı bu kritik maçta yalnız bırakmamak ve takımımızın marşlarını hep bir ağızdan maç boyunca haykırmak!