Tahincioğlu Basketbol Süper Lig’i Final Serisi 7. maçında Anadolu Efes, evinde Fenerbahçe Beko’yu ağırlıyor. Euroleague’de karşılaşan iki temsilcimiz, şimdi de final serisinde karşı karşıya geliyor. Bu heyecanlı mücadelede tanıklık etmek Yesbilet ile çok kolay! Hemen en ucuz ve güvenli biletleri Yesbilet aracılığıyla satın al, heyecana ortak ol!

Ligi lider tamamlayan Anadolu Efes, sırasıyla Banvit ve Galatasaray Doğa Sigorta’yı geçerek finale gelirken, Fenerbahçe Beko ise Türk Telekom ve Tofaş engellerini geçerek finale ulaşmayı başardı. Yıllardır rekabetine alışık olduğumuz iki takımın mücadelesi yine nefes kesecek. Hemen en uygun fiyatlı biletleri Yesbilet ile al, basketbol şölenini kaçırma.

Fenerbahçe – Anadolu Efes basketbol bileti fiyatları!

Fenerbahçe – Anadolu Efes mücadelesinin bilet fiyatları, karşılaşmanın oynanacağı Ülker Sports Arena’da seçilecek koltuk ve tribüne göre farklılık göstermektedir. Takımlarını tribünden desteklemek isteyen taraftarlar, Türkiye’nin en iyi bilet satış platformui olan Yesbilet üzerinden biletlerini güvenli bir şekilde alabilirler.

Yesbilet üzerinden Fenerbahçe – Anadolu Efes basketbol biletlerini nasıl alırım?

Yesbilet uygulaması üzerinden uygun fiyatlarla satışa sunulan biletleri, güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz. Uygulama üzerinden basit birkaç adımla Fenerbahçe – Anadolu Efes mücadelesi için basketbol biletinizi satın alabilirsiniz;

  • Hemen “Fenerbahçe – Anadolu Efes basketbol biletleri” etkinliğine giriş yapın.

  • Buradan tribün ve koltuk seçimlerinizi tamamlayın.

  • Daha önce Yesbilet altyapısından bilet satın almadıysanız bir üyelik oluşturun.

  • Kredi kartı ile ödeme yöntemini seçin.

  • Ödemenizi tamamlayın.

Yesbilet üzerinden alınan biletlerin tutarı havuzda tutulmaktadır. Alıcıya biletin güvenli bir şekilde ulaşması ve olumlu dönüş yapılması sonrasında tutar satıcıya aktarılmaktadır. Bu sayede alıcı ve satıcı için de güvenli bir alışveriş ortamı sunulmaktadır. Binlerce sporsevere hizmet veren Yesbilet ile güvenli bir şekilde biletinizi alarak takımınızın yanında yer alabilirsiniz.

Kategoriler: Genel

0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir