Anadolu Efes - Fenerbahçe Doğuş Basketbol Biletleri

Sinan Erdem Spor Salonu, İstanbul

19 Ocak 2018 Cuma, 20:30

past event
Bu etkinlik geçmiştir, üzgünüz.

Benzer kategorideki diğer etkinliklere
göz atabilirsiniz.


Benzer Etkinlikler

İki Türk temsilcisi kozlarını Euroleague grup etabında paylaşıyor! Bir yanda Anadolu Efes, diğer yanda ise Fenerbahçe! Siz de Yesbilet üzerinden Anadolu Efes - Fenerbahçe Doğuş basketbol biletleri satın almak ve bu kritik müsabakada yerinizi ayırtmak istiyorsanız en doğru yerdesiniz! Obradovic’in öğrencileri, karşısında bu yıl önemli transferler yapan Anadolu Efes ile kritik bir mücadele veriyor! Her iki takım için de bir üst tura çıkabilmek açısından 2 puan çok önemli!

Anadolu Efes - Fenerbahçe Doğuş Maçına Büyük İlgi Bekleniyor!

19 Ocak 2018 19:30 tarihinde oynanacak Anadolu Efes - Fenerbahçe Doğuş maçına büyük ilgi bekleniyor. Basketbol severler takımını desteklemek ve bu kritik müsabakada taraftar desteği ile 2 puanı elde edebilmek adına Sinan Erdem Spor Salonu’ndaki yerini alıyor. Hemen Anadolu Efes - Fenerbahçe Doğuş basketbol bileti fiyatlarını kıyaslayabilir ve seçtiğiniz koltuk üzerinden yerinizi garanti altında tutabilirsiniz. Anadolu Efes ve Fenerbahçe taraftarına cazip fiyatlardan bilet alabilme konusunda destekçi olan Yesbilet, hizmetlerini son hız sürdürüyor!

Anadolu Efes - Fenerbahçe Doğuş Biletini Yesbilet’ten Anında Satın Alın!

Yesbilet uygulaması, kullanıcılarına anında maç biletleri satın alma konusunda üstün hizmetler sunmaya devam etmektedir. Sinan Erdem Spor Salonu kategorilerine göre tribün ve koltuk seçimi yapmak, Anadolu Efes - Fenerbahçe Doğuş basketbol biletleri tedarik etmek adına girişinizi yapabilirsiniz;

  • Tribün ve koltuk seçimlerinizi tamamladıktan sonra üye sayfasına geçiş yapın.
  • Üye girişini tamamladıktan sonra kredi kartı ile ödeme yöntemini seçin.
  • Ödemenizi aktarın.

Ödeme aktarıldıktan sonra Yesbilet sizlerin ödemesini kendi bünyesi altında tutacaktır. Maç bileti transferi için satıcı ile iletişim kuran editörler, kayıtlı e-mail adresinize maç biletini elektronik bilet olarak transfer eder. Maç öncesi veya maç günü Anadolu Efes - Fenerbahçe Doğuş basketbol biletlerini yazdırabilir ve bu kritik maçı canlı bir şekilde izleme fırsatına sahip olabilirsiniz. Birbirinden kaliteli basketbolcuların tüm hünerlerini sergileyeceği bu kritik maça ilgi çığ gibi büyüyor. Binlerce taraftar şimdiden stoklarla sınırlı olan biletleri tüketmeye başladılar. Ya siz?