Bir yanda üzgün Anadolu Efes, diğer yanda Euroleague tur etabına ulaşmak için mutlak ‘2 puan’ kazanması gereken FC Barcelona Lassa! Bu maça kalp dayanmaz… Hemen siz de Yesbilet’e giriş yaparak, hesaplı fiyatlardan Anadolu Efes – FC Barcelona Lassa basketbol biletleri satın alabilirsiniz. Bu kritik müsabakada takımınızı yalnız bırakmamak ve dünyaca ünlü yıldızların kıyasıya mücadelesini izlemek ister misiniz? Brock Motum, Bryant Dunston, Doğuş Balbay, Errick McCollum, Vladamir Stimac'lı Anadolu Efes; Adam Hanga, Adrien Moerman, Ante Tomic, Pau Ribas, Pierre Oriola, Phil Pressey’li Barcelona Lassa’ya karşı!

Basketbolun Yıldızlarını Canlı Bir Şekilde İzleyin

Euroleague Normal sezonun sonuna doğru yaklaşırken, binlerce basketbol sever akın akın Anadolu Efes – FC Barcelona Lassa Basketbol Bileti fiyatları araştırması yapıyor. Yesbilet güvencesi altında yerinizi ayırtmak ve 29.03.2018 / 20.00’da Sinan Erdem Spor Salonu’nda oynanacak bu maçı izlemek ister misiniz? Hemen stoklarla sınırlı olan biletlere göz atın ve 10 bin civarı Anadolu Efes taraftarı ile hep bir ağızdan takımınızın marşlarını söyleyin. Her iki takım da, bir üst tura çıkabilmek için tüm kozlarını sahaya sürecek. Bizlere de Anadolu Efes – FC Barcelona Lassa Basketbol Bilet fiyatı kıyaslaması yaparak bu önemli müsabakada yerimizi ayırtmak kalıyor.

3 Adımda Yesbilet’ten Anadolu Efes – FC Barcelona Lassa Basketbol Biletleri Satın Alın

Yesbilet, kullanıcılarına 3 basit adım ile Anadolu Efes – FC Barcelona Lassa Basketbol Biletleri satın alma fırsatı tanıyor. Siz de bu fırsatlardan faydalanmak için şu yolları izleyin;

  • Sinan Erdem Spor Salonu oturma düzenine göre kategori, blok ve koltuk seçimi yapın.
  • Sisteme üyeliğinizle giriş yapın veya sıfır bir üyelik oluşturun.
  • Kredi kartı ile ödemenizi sağlayın.

Ödemelerinizin sonucunda sizlerden gelen ücreti kendi havuzunda tutan Yesbilet, anında satıcı ile iletişim kurar. Daha sonrasında maç bileti e-bilet şeklinde mail adresinize transfer edilir. Maç öncesi veya maç günü biletinizin çıktısını alarak kolaylıkla stadyuma giriş yapabilirsiniz. Sizlerden gelen ‘teslim onayı’ ile beraber ödemeler satıcıya aktarılır. 

Kategoriler: Genel

0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir