29.12.2017 / 19:30 tarihi itibariyle Sinan Erdem Spor Salonu, ‘ya tamam, ya devam’ maçına start veriyor! Anadolu Efes taraftarı nefeslerini tuttu ve Anadolu Efes – Brose Baskets Bamberg arasında oynanacak maçı sabırsızlıkla bekliyor. Euroleague’de inişli çıkışlı bir grafik çizen Anadolu Efes, bu sezon yoluna eşleşmeler ile devam etmek ve bir üst turu garanti etmek adına rakibi karşısında üstünlük kurmak zorunda! Binlerce taraftar tüm maç boyu takımını desteklemek için Yesbilet’ten Anadolu Efes – Brose Baskets Bamberg basketbol biletleri satın alıyor! Stoklarla sınırlı olan maç biletlerini kaçırmayın, basketbol yıldızlarını canlı bir şekilde izleyin.

Abdi İpekçi Arena Atmosferinde Binlerce Anadolu Efes Taraftarıyla Şölene Katılın!

Hemen Anadolu Efes – Brose Baskets Bamberg basketbol bilet fiyatlarına göz atabilir ve bütçenize uygun olan maç biletlerini tedarik ederek rekabet ortamını bir kademe öne çıkartabilirsiniz. Günümüzde edindiği başarı ile önemli bir yer edinen Yesbilet, bu sayede binlerce taraftara uzun süredir maç biletleri satın alma opsiyonları tanımıştır. Siz de hemen Anadolu Efes – Brose Baskets Bamberg basketbol bilet fiyatı kıyaslamalarını yaparak yerinizi garanti altında tutma şanslarına sahip olun.

Anadolu Efes – Brose Baskets Bamberg Basketbol Biletlerini Yesbilet’ten Almak!

Yesbilet uygulaması, her sezon olduğu gibi bu sezon da Anadolu Efes taraftarının arkasında! Yesbilet üzerinden Anadolu Efes – Brose Baskets Bamberg basketbol biletleri satın almak ve tribünde maçı canlı bir şekilde, binlerce taraftar ile atmosfere katılarak dinlemek istiyorsanız şu adımları takip edin;

  1. Hemen ‘Anadolu Efes – Brose Baskets Bamberg’ kategorisini açın.
  2. Burada yer alan Sinan Erdem Spor Salonu kategorilerinden herhangi birisini seçin.
  3. Tribün seçimlerinizi tamamlayın.
  4. Sisteme üye girişi yapın.
  5. Kredi kartı ile ödemeyi tamamlayın.

Ödemelerin hemen ardından satıcı, tarafınıza elektronik ortamlarda ‘e-bilet’ olarak teslimatı sağlar. Siz de maç günü veya maç gününden önce Anadolu Efes – Brose Baskets Bamberg basketbol biletlerini bastırabilir ve maçı canlı bir şekilde Sinan Erdem Spor Salonu'nda izleyebilirsiniz.  

Kategoriler: Genel

0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir