Türkiye’de iki büyük camiayı karşı karşıya getiren Spor Toto Basketbol Ligi Yarı Final mücadelesinde nefesler tutuluyor! Bir yanda Anadolu Efes, diğer yanda ise Beşiktaş Sompo Japan! Siz de bu kritik mücadele için yerinizi ayırtmak ve takımınızın tam anlamıyla destekçisi olmak ister misiniz? O halde hemen iletişim ortamı kurabilir, Yesbilet uygulaması üzerinden Anadolu Efes – Beşiktaş Sompo Japan Basketbol Biletlerinizi temin edebilirsiniz. Final ayağında kimin yer alacağını büyük ölçüde belirleyecek bu serinin 3. maçı, Abdi İpekçi Arena'da düzenlenecek. 3 Haziran 2017 tarihi itibariyle iki takımın kozlarını paylaşacağı bu kritik mücadele için hemen yerinizi ayırtmaktan geri kalmayın!

Yesbilet’ten Anadolu Efes – Beşiktaş Sompo Japan Basketbol Biletleri  nasıl alırım?

Yesbilet uygulaması üzerinden hem Beşiktaş, hem de Anadolu Efes taraftarlarına kolaylık sağlamak açısından, uygun fiyata Anadolu Efes – Beşiktaş Sompo Japan Basketbol Biletleri  temin etmenizi sağlıyoruz. Maç biletlerini satın almanı için takip etmeniz gereken yol;

  1. Hemen “Anadolu Efes – Beşiktaş Sompo Japan Basketbol Biletleri” kategorisini seçin.
  2. Buradan oturma düzenine göre tribün & koltuk seçimlerini tamamlayın.
  3. Sisteme üye olun veya var olan üyelikle giriş yapın.
  4. Kredi kartı ile ödeme yöntemini seçin.
  5. Ödemenizi tamamlayın.

Ödeme tamamlandıktan sonra Yesbilet, satıcıya doğrudan bildirim gönderir. Daha sonrasında ise tarafınızdan istenen adres veya mail bilgileriyle maç bileti tarafınıza ulaştırır. Anadolu Efes – Beşiktaş Sompo Japan Basketbol Biletleri tarafınıza ulaştıktan hemen sonra Yesbilet, ücreti satıcıya aktarır ve sistem Sıfır Risk Sistemiyle çalışır!

Anadolu Efes – Beşiktaş Sompo Japan Basketbol Bileti fiyatları!

Beşiktaş Anadolu Efes – Beşiktaş Sompo Japan Basketbol Bileti fiyatlarına göz atmak ve alternatif fiyat listesi üzerinden bir seçenek belirlemek adına Yesbilet uygulamasına göz atabilirsiniz. Türkiye’nin önde gelen uygulaması Yesbilet, sizlere cazip fiyatlardan maç bileti satın alma konusunda kolaylıklar sağlamaktadır. Artık siz de takımınızı desteklemek ve Türkiye Spor Toto Basketbol Ligi’nde şampiyonu büyük ölçüde belirleyecek olan bu kritik müsabaka için yerinizi ayırtabilirsiniz!

Kategoriler: Genel

0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir