Abdi İpekçi Arena, muhteşem bir maça sahne alıyor! Siz de hemen Yesbilet üzerinden Anadolu Efes – AX Armani Exchange Olimpia Milano basketbol biletleri satın almak ve takımınızı tüm maç boyunca desteklemek ister misiniz? Her yıl Final Four hayali ile yola başlayan Anadolu Efes, geçtiğimiz yıl son 4 etabına kalsa da finale yükselemedi. Bu yıl taraftarından tam destek alarak final yoluna adım adım gitmeyi düşünen Lacivert Beyazlılar, tüm maç boyu taraftarından hep bir ağızdan Anadolu Efes marşlarını söylemeyi bekliyor!

Anadolu Efes – AX Armani Exchange Olimpia Milano Biletleri Satışa Sunuldu!

Anadolu Efes – AX Armani Exchange Olimpia Milano basketbol bileti fiyatları açıklandı! Hemen siz de biletlerinizi cazip fiyatlardan satın alabilir, binlerce taraftar ile stadyumu tıka basa doldurabilirsiniz. İtalya’nın basketbol dehası olarak bilinen Milano, Türkiye’de büyük ses getirmiş ve Avrupa’da da imajını koruyan Anadolu Efes’e karşı! Bu kritik müsabakaya can dayanmaz! Hemen Anadolu Efes – AX Armani Exchange Olimpia Milano basketbol bilet fiyatı kıyaslamalarını yaparak, seçtiğiniz herhangi bir bileti satın alma fırsatlarına sahip olun. 30 Kasım 2017’de oynanacak bu maç için binlerce taraftar nefeslerini tuttu!

Anadolu Efes – AX Armani Exchange Olimpia Milano Basketbol Biletlerini Nasıl Alırım?

Yesbilet üzerinden Anadolu Efes – AX Armani Exchange Olimpia Milano basketbol biletleri satın almak istiyorsanız en doğru yerdesiniz! Yıllardır Anadolu Efes taraftarına maç bileti satın alma konusunda opsiyon tanıyan firmamız, bu alanda öncelikli çalışmalarını hep bir basamak yukarıda tutmaktadır. Siz de hemen biletleri almak için;

  • ‘Anadolu Efes – AX Armani Exchange Olimpia Milano’ kategorisini açın.
  • Abdi İpekçi Arena oturma düzenine göre tribün / koltuk seçimlerini tamamlayın.
  • Sisteme üye olun veya üye girişi yapın.
  • Kredi kartı ile ödemeyi gerçekleştirin.

Ödeme tamamlandıktan sonra maç bileti, satıcı tarafından ‘e-bilet’ olarak mail adresinize gönderilmektedir. Maç günü yazıcıdan çıktı alarak Abdi İpekçi Arena’ya sorunsuz bir şekilde giriş yapabilirsiniz. Bilet tarafınıza ulaştıktan sonra Yesbilet çalışanları sizlerden gelen ödemeyi satıcıya aktarır ve kusursuz çalışan bir sistemin güvencesi altında yer alabilirsiniz.  

Kategoriler: Genel

0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir